Kaichu z datą premiery. Dating sim z kaiju wyjdzie we wrześniu

Studio Squiddershins wkrótce udowodni, że kaiju i romans świetnie do siebie pasują. Kaichu, czyli dating sim z wielkimi potworami pokroju Godzilli i Mothry, trafi do sprzedaży już 7 września. Data premiery została ogłoszona w nowym zwiastunie.

19 sierpnia 2022
Na skróty
  • Kaichu – The Kaiju Dating Sim otrzymał datę premiery.
  • Gra będzie dostępna od 7 września na PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch.

Moda na nieoczywiste symulatory randkowania trwa. Jeszcze tego lata ma mieć miejsce premiera Hooked on You, czyli dating sima z Zabójcami z wieloosobowego survival horroru Dead by Daylight, a tymczasem otrzymaliśmy kolejne dobre wieści. Zniszczenie to język miłości, a my poznamy go już wkróce. Kaichu – The Kaiju Dating Sim otrzymał datę premiery! Gra o romansowaniu gigantycznych potworów będzie dostępna już od 7 września. Ogłoszeniu towarzyszył pełen uczuć i destrukcji zwiastun, który pojawił się na kanale wydawcy, Top Hat Studios, na YouTube.

Kaichu – The Kaiju Dating Sim – informacje i platformy

W Kaichu gracze wcielą się w siejącego zniszczenie (i uroczego) potwora Gigachu. Do wyboru będą zaś mieć sześć różnych opcji romansowych. Deweloper, studio Squiddershins, obiecuje oddzielne wątki fabularne dla każdej z postaci oraz różne zakończenia. Czekają na nas także 24 lokacje z charakterystycznymi punktami orientacyjnymi do zniszczenia w trakcie zdobywania serc wybranych monstrów.

Kaichu za trzy tygodnie trafi na Steama i Epic Games Store w wersji na PC, a także na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i Switcha.

UWaga! Gorące informacje!