Już w tym tygodniu otrzymamy pierwsze darmowe DLC do Sonic Frontiers

20 marca 2023,
18:54
Jacek Kowal

W tym tygodniu ukaże się pierwszy darmowy dodatek do hitu, jakim okazała się gra Sonic Frontiers. Dzięki tej aktualizacji rewelacyjne przygody niebieskiego jeża otrzymają pokaźny zastrzyk nowej zawartości. DLC ma się nazywać Sights, Sounds and Speed Update i jest jedynie przedsmakiem gratisowych rozszerzeń.

Sonic Frontiers z nową aktualizacją

Sights, Sounds and Speed Update ma się pojawić już 23 marca. Informacja ta pochodzi z maila, którego Sega rozesłała do swoich graczy. Co prawda w wiadomości nie podano za wiele informacji, ale jeszcze w zeszłym roku firma przedstawiła swoje plany, a z nich widzimy, że czeka nas ciekawy rok. W drugim dodatku otrzymamy nowy tryb Open Zone Challenge, a także kolejne postacie. W trzecim natomiast jeszcze więcej bohaterów i zawartość fabularna.

Skupmy się jednak na nadchodzącej aktualizacji do gry, ponieważ będzie ona powiewem świeżości. Zostaną dodane tryb fotograficzny, szafa grająca i nowe wyzwania, co idealnie wpasowuje się do nazwy DLC, czyli Sights, Sounds and Speed (Widoki, Odgłosy i Prędkość). Dodatkowo Takashi Iizuka miał powiedzieć, że Sonic Frontiers jest „podwaliną przyszłych gier tej serii.