Horizon Forbidden West: Burning Shores otrzymało nowy zwiastun przedsprzedażowy

22 marca 2023,
21:21
Amira El Berrah

DLC do Horizon: Forbidden West o tytule Burning Shores już niedługo trafi na konsole. W najnowszym dodatku będziemy odkrywać co jeszcze ma nam do zaoferowania świat od Guerrilla Games. Wraz z preorderem czeka nas nie tylko zwiastun.

Alloy strzelająca z łuku

Wielkimi krokami nadchodzi premiera Horizon Forbidden West: Burning Shores. Rozszerzenie fabularne do Horizon: Forbidden West ma ukazać się 19 kwietnia ekskluzywnie na PlayStation 5.

W Horizon Forbidden West: Burning Shores, tak jak w podstawowej wersji gry, wcielimy się w Aloy. Eksplorując ruiny Los Angeles w rozgrywce i wykonując główne i poboczne misje, stawimy czoło zagrażającym nam maszynom oraz innym niebezpieczeństwom.

Horizon Forbidden West: Burning Shores trafi tylko na PS5

Sony Interactive Entertainment i Guerrilla Games uruchomili już przedsprzedaż gry w PlayStation Store. Wraz z jej zakupem otrzymamy przedmioty takie jak:

  • Strój Blacktide Dye;
  • Blacktide Sharpshot Bow.

Za produkcją DLC stoi Guerrilla Games, które odpowiada również za wprowadzenie dodatku jedynie na najnowszą jak dotąd wersje konsoli. To rozwiązanie tłumaczą jako chęć wykorzystania pełni możliwości PlayStation 5. Co za tym idzie, Burning Shores nie będzie dostępne na PlayStation 4. Reżyser gry, Mathijs de Jonge, odnosząc się do takiego, a nie innego rozwiązania, opisuje świat Horizon Forbidden West: Burning Shores jako oferujący szczegółowy poziom jakości, którą zaoferować może tylko PlayStation 5.