Historyczna obniżka ceny subskrybcji PlayStation Plus

Nieczęsto abonament PlayStation Plus jest dostępny w tak niskiej cenie. Subskrypcje przeceniono o 50%. Niestety jest mały haczyk.

19 sierpnia 2021
Na skróty
  • Roczną subskrypcję abonamentu kupimy już za 120 zł.
  • PlayStation Plus w promocyjnej cenie nabędziemy jedynie w oficjalnym sklepie PlayStation Store.
  • Oferta dostępna jest do 30 sierpnia.

Abonament PlayStation Plus na 12 miesięcy przeceniono o 50%. Przyjdzie nam więc zapłacić jedynie 120 zł, zamiast 240 zł. Nieczęsto możemy trafić na tak ogromną obniżkę. Niestety jest jeden mały haczyk, mianowicie z promocji mogą skorzystać jedynie nowi lub powracający subskrybenci. Oferta jest dostępna w oficjalnym sklepie PlayStation Store od 19 do 30 sierpnia 2021. Przy okazji warto przypomnieć, iż do końca sierpnia w ramach abonamentu PS Plus możemy przypisać do swojego konta trzy nowe tytuły.

PlayStation Plus – co daje ta usługa?

Użytkownik grający na konsoli PlayStation

PlayStation Plus jest potrzebne, by uzyskać dostęp do trybów online dla wielu graczy na konsolach PS. Dodatkowo członkostwo PlayStation Plus obejmuje comiesięczne gry do pobrania za darmo, wyjątkowe rabaty w PlayStation Store oraz 100 GB na dysku internetowym na zapisane dane gier.

Ustrzel grową okazję

GAMESGURU

Fan sprzętu komputerowego i technologii, który interesuje się wszystkim co z tymi zagadnieniami związane. Ponadto człowiek pełen nieposkromionej ambicji z ciekawością podchodzący do nowych wyzwań. W wolnym czasie stawia czoła bossom w grach wideo i nałogowo pokonuje kolejne kilometry na dwóch kółkach.
UWaga! Gorące informacje!