Darmowe tytuły w sierpniu dla posiadaczy PlayStation Plus

Właśnie poznaliśmy tytuły, które pojawią się w najbliższej odsłonie abonamentu PlayStation Plus. Będą to Hunter’s Arena: Legends, Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville oraz Tennis World Tour 2.

28 lipca 2021
Na skróty
  • Sony potwierdziło wcześniejsze pogłoski dotyczące tego, jakie tytuły pojawią się w sierpniowym abonamencie PS Plus.
  • Do usługi trafią: Hunter’s Arena: Legends, Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville oraz Tennis World Tour 2.
  • Gry będzie można przypisać do konta od 3 sierpnia.

Sony podało listę tytułów, które będą dostępne w kolejnej porcji darmowych gier dla posiadaczy abonamentu PlayStation Plus. Tym razem niestety producent nie zaskoczył nas niczym ciekawym. Lista gier, którą udostępniono, prezentuje się następująco: Hunter’s Arena: Legends, Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville oraz Tennis World Tour 2. Wszystkie powyższe tytuły będą dostępne za darmo od 3 sierpnia do 6 września. 

Hunter’s Arena: Legends w sierpniowym PlayStation Plus

Rozgrywka w Hunter’s Arena: Legends oferuje głównie udział w walce w trybie battle royale dla maksymalnie 30 graczy. Gra zawiera elementy PvP i PvE. Miłośnicy PvE mogą zwiedzać lochy i zabijać demonicznych bossów, żeby zgarnąć rzadkie przedmioty i wzmocnić się. Fani bitew PvP mogą polować na innych łowców, żeby awansować na kolejne poziomy i podkreślać swoją dominację nad pozostałymi graczami. System walki w Arenie Łowców przypomina filmowe sztuki walki. Dostępny jest dodatkowy tryb Trio, gdzie możemy współpracować ze znajomymi lub innymi graczami w trzyosobowym zespole. W produkcji mamy możliwość wyboru 17 wyjątkowych łowców, przy czym każdy z nich cechuje się odmiennym modelem walki.

Postać z Hunter’s Arena: Legends

PlayStation Plus w sierpniu z Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville

W Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville walczą ze sobą rośliny i zombie. Naszym zadaniem jest zwalczanie hord wrogów w trybie PvE. W grze wybieramy jedną z 20 w pełni konfigurowalnych klas postaci, gdzie możemy dostosować swój styl gry, zdobywając nagrody za każde zwycięstwo na polu walki. Mamy możliwość połączenia swoich sił ze znajomymi na jednej konsoli na podzielonym ekranie lub w trybie wieloosobowym online do maksymalnie 24 graczy.

Postacie z gry Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville

Tennis World Tour 2 w sierpniowym PS Plus

W Tennis World Tour 2 możemy wcielić się w 38 światowych gwiazd tenisa, wśród których znalazły się takie nazwiska jak Roger Federer, Ashleigh Barty czy Rafael Nadal. Mamy również możliwość stworzenia własnego gracza od podstaw, próbując wejść na sam szczyt rankingu. Możemy spróbować swoich sił w grze pojedynczej lub deblowej i rzucić wyzwanie znajomym w trybie online. W ramach kariery zarządzamy sezonem, personelem, sprzętem i sponsorami. Dzięki dynamice, realizmowi i precyzji rozgrywki znajdujemy się w samym sercu legendarnych tenisowych wymian.

Rozgrywka w grze Tennis World Tour 2

Maciej Krause

Fan sprzętu komputerowego i technologii, który interesuje się wszystkim co z tymi zagadnieniami związane. Ponadto człowiek pełen nieposkromionej ambicji, z ciekawością podchodzący do nowych tematów. W wolnym czasie stawia czoła bossom w grach wideo i nałogowo śmiga rowerem.
UWaga! Gorące informacje!