fbpx

Mortal Kombat Legends: Battle of the Realms – zwiastun nowej animacji w uniwersum gry

1 lipca 2021,
19:41
Dorota Żak

Nowa wersja aktorskiego filmu opartego na serii Mortal Kombat kończy już wybrzmiewać w kinach, ale fani marki mogą powoli szykować się na kolejną opowieść o zabójczych turniejach. W ostatnim tygodniu sierpnia zadebiutuje pełnometrażowa animacja Mortal Kombat Legends: Battle of the Realms.

Johnny Cage, Sonya Blade i Liu Kang w animowanym Mortal Kombat
Na skróty
  • Mortal Kombat Legends: Battle of the Realms to sequel zeszłorocznej animacji pełnometrażowej Mortal Kombat Legends: Scorpion’s Revenge.
  • Jego akcja będzie toczyć się bezpośrednio po wydarzeniach z poprzedniej części.
  • Premiera została zaplanowana na 31 sierpnia tego roku.

Mortal Kombat Legends: Battle of the Realms będzie kontynuacją Mortal Kombat Legends: Scorpion’s Revenge z zeszłego roku. Za animację znów odpowiada Warner Bros. Animation, tym razem wspierane przez NetherRealm Studios. Powstanie sequela ogłoszono już jakiś czas temu, a dzisiaj oficjalnie doczekaliśmy się pierwszego materiału prezentującego fragmenty filmu.

Mortal Kombat – walka o losy wszechświata w animowanym stylu

Portal IGN opublikował dzisiaj pierwszy zwiastun nadciągającej animacji, który możecie zobaczyć poniżej. Pokazuje on dokładnie to, czego oczekujemy od Mortal Kombat, czyli liczne walki z udziałem znanych nam bohaterów. Zarys fabularny nie będzie tutaj chyba zaskoczeniem. Po wydarzeniach ze Scorpion’s Revenge Raiden i jego wojownicy zmuszeni zostają do wzięcia udziału w finałowym turnieju, który zdecyduje o losie wszystkich wymiarów. Stawka jest więc wysoka, a bohaterów goni czas. Do tego wszystkiego Scorpion musi odnaleźć starożytny artefakt, zanim ten zostanie użyty do wskrzeszenia potężnej istoty i doprowadzi pośrednio do zniszczenia całego wszechświata. To wszystko dziać się będzie przy pełnych akcji starciach wojowników, do jakich Mortal Kombat już nas przyzwyczaił. Nie obędzie się też bez klasycznego „fatality”.

Film zadebiutuje 31 sierpnia tego roku, nie zobaczymy go jednak w kinach. Animacja trafi od razu do dystrybucji cyfrowej i na nośniki Blu-Ray. Jej reżyserem, podobnie jak poprzedniej części, został Ethan Spaulding. Nie jest to jedyna osoba z ekipy pierwszego filmu. W Mortal Kombat Legends: Battle of the Realms usłyszymy w większości te same głosy, co w Scorpion’s Revenge, przynajmniej w angielskim dubbingu. Tak więc, wymieniając tylko kilku z nich, w Johnny’ego Cage’a znów wcieli się Joel McHale, w Sonyę Blade – Jennifer Carpenter, a w Liu Kanga – Jordan Rodrigues.