Hidden Deep ze sporą aktualizacją „Kill it with Fire”. Spalcie to zanim złoży jaja!

Podziemne tunele już wkrótce wypełni żar z miotacza ognia, którego w tym updacie deweloperzy zdecydowali się złożyć w ręce żądnych przygód graczy. Jednakże aktualizacja „Kill it with Fire” wprowadza nie tylko broń, ale również nowe poziomy i… NPC-ów? Cogwheel Software znowu się postarało, a Hidden Deep rośnie jak na drożdżach.

9 lipca 2022

Tytuł rodzimego studia inspirowany w głównej mierze Obcym Ridleya Scotta bierze tym razem na tapet przeciwników insektoidalnych oraz sposoby radzenia sobie z takowymi. Trzy nowe poziomy oznaczają zatem także nowe zagrożenia. Na szczęście pojawi się także sporo pomocnych rąk, a ich właściciele nie omieszkają przestawić za nas przełącznika czy podrzucić przydatny przedmiot. Gra wciąż znajduje się we wczesnym dostępie, a do swojej listy życzeń możecie ją dodać tutaj.

Hidden Deep – arsenał godny bliskich zmagań trzeciego stopnia

Poza wspomnianym miotaczem ognia jakkolwiek nie byłaby to broń idealna do radzenia sobie z obcymi, dodano parę innych pukawek, których rozpiętość w działaniu z pewnością zadowoli każdego. Olbrzymie obrażenia z przyłożenia? Nowa strzelba to broń tego przeznaczenia. Chęć zasypania korytarza gradem pocisków jakby jutra miało nie być? Można mieć pewność, że dodany karabin maszynowy tworzony był aby coś zmienić w niebyt. Jedynymi niezaspokojonymi mogą być w tym wypadku fani wyrzutni rakiet, ale cóż… Wczesny dostęp oferuje możliwość zaangażowania w proces powstawania gry, a więc nigdy nie mów nigdy.

UWaga! Gorące informacje!