Guild Wars 2 – inwazja psów na Lion’s Arch

Kotki, pieski, puszyste łapki i epickie przygody w fantastycznym świecie w Guild Wars 2. Prócz dostępnych minisów i petów w uniwersum gry, teraz do dyspozycji mamy… kompanię piesków!

31 marca 2022

Ostatnio w Guild Wars 2 aż huczy od nowości. Wydana w lutym ekspansja upragniona przez większość graczy GW2, skradła uwagę większości fanów tego tytułu. Nie jest to niczym dziwnym, bo dodatek nawiązuje do legendarnej lokacji z pierwszej części serii – Canthy. Spowodowało to ogromny boom powrotu popularności produkcji od Areny.net, tym samym przyciągając starych i nowych graczy. Jednak oprócz nowego dodatku wypuszczono jeszcze kilka innych rzeczy, które mogą urozmaicić grę jak przykładowo… stadko rozweselonych piesków.

Źródło: Guild Wars 2

Eksplozja czworonożnej radości w Guild Wars 2

Grupa wesołych czworonogów opanowała popularne miasto portowe, będące sercem handlowym świata Tyrii. Bo któż nie lubi merdających dzikim ogonkiem piesków, latających wolno po obrzeżach miasta. Arena.net, zdrobniale Aneta, znów zaskoczyła swoich graczy. Lwie Wrota będą przepełnione miłością i małymi puszystymi stópkami (łapkami?) do 7 kwietnia. Urocze zwierzęta nie oczekują nic w zamian, a tylko naszego graczowego towarzystwa.

Gabriela Zubek

Skromna jak złoty pawilon. Z wykształcenia kulturoznawczyni i filmoznawczyni, sucharoznawczyni z urodzenia. Kocham digital painting, cięty humor i dobrego RPGa. No i koty. Tak, zdecydowanie. Kocham te małe puchate łaziki!
UWaga! Gorące informacje!