The King of Fighters XV z limitowanym wydaniem dla prawdziwych fanów

Specjalna edycja gry The King of Fighters – Omega Edition – ujawniona. Zamówienia przedpremierowe wystartują już wkrótce.

1 grudnia 2021

SNK Corporation, twórcy nadchodzącej gry The King of Fighters XV (KOF XV), ogłosili, że specjalna edycja gry – Omega Edition – pojawi się w sprzedaży w tym samym czasie, co podstawowa wersja Day One, na platformach PlayStation 5, PlayStation 4 i Xbox Series X. Nakład tej wyjątkowej edycji będzie mocno ograniczony, dlatego warto obserwować pojawiające się jeszcze w tym tygodniu oferty preorderowe w dobrych sklepach z grami i decydować się na ewentualny zakup.

Efektowne ciosy specjalne w czasie walki

The King of Fighters XV zawiera ekipę 39 grywalnych postaci; w ich skład wejdą klasyczni i popularni bohaterowie, powracający do życia ulubieńcy oraz ci najistotniejsi dla fabuły serii. Poza klasycznym dla serii systemem walki 3 na 3, w grze po raz pierwszy pojawi się SHATTER STRIKE, nowa mechanika, która pozwala odparować ciosy. Gracze mogą też liczyć na poprawione MAX Mode i MAX Mode (Quick) z funkcją rushowania, która pozwoli na wyprowadzanie kombosów poprzez szybkie wciskanie guzików ataku. Wszystkie te funkcje, w tym kilka odnowionych i energicznych ataków specjalnych, zapewnią wybuchowe walki i ekscytującą rozgrywkę zarówno dla nowych, jak i doświadczonych graczy.

The King of Fighters XV rozpieści fanów specjalnym wydaniem Omega Edition

Omega Edition, wypełniona ekskluzywną zawartością, zarówno cyfrową, jak i fizyczną, jest skierowana nie tylko do najwierniejszych fanów serii, ale także do kolekcjonerów wyjątkowych wydań pudełkowych.

The King of Fighters XV Omega Edition zawierać będzie:

  • pełną grę na wybraną platformę;
  • 3 grafiki;
  • ścieżkę dźwiękową na płycie CD;
  • 119-stronicowy fizyczny artbook;
  • specjalne kartonowe etui;
  • Team Pass 1 (przepustkę sezonową zawierającą dwa pierwsze DLC: Team DLC 1 oraz Team DLC 2);
  • DLC strój z Garou: Mark of the Wolves dla Terry’ego;
  • DLC klasyczny strój dla Leony.

The King of Fighters XV ukaże się już 17 lutego 2022 roku na PlayStation 5, PlayStation 4 i Xbox Series X w wydaniach Day One Edition oraz Omega Edition.

Michał Chyła

Recenzuje komiksy i gry Indie. Fanatyk gatunku soulslike.
UWaga! Gorące informacje!