fbpx

GTA 6 nie będzie ważyło 750 GB i kosztowało 150 dolarów

12 września 2023,
13:00
Arek Grabowski
Wizualizacja GTA 6 na silniku Unreal Engine 5 stworzona przez fanów

W ostatnim czasie pojawiło się sporo przecieków i plotek związanych z nadchodzącym GTA 6. Najpopularniejsze stały się dwie szczególne informacje – to, że gra będzie zajmować 750 GB oraz kosztować 150 dolarów. Najpewniej obie te plotki są nieprawdziwe. Nikt nie podał żadnego oficjalnego lub nieoficjalnego potwierdzenia, więc można je uznać wyłącznie za fake.

Podobnych plotek pojawia się coraz więcej. Gracze wykorzystują zmodyfikowane filmy z GTA 5 jako przecieki lub całkowicie spreparowane materiały. Należy być uważnym, by nie uwierzyć w nieprawdziwą informację. Fani desperacko poszukują nowych przecieków o GTA 6, dlatego spreparowane materiały zyskują tak dużą popularność.

Tak naprawdę o GTA 6 wiemy naprawdę niewiele, a jeszcze mniej widzieliśmy

Plaga nieprawdziwych przecieków i wymyślonych plotek o GTA 6 trwa w najlepsze. Zdecydowanie przyczynia się tutaj nadchodząca premiera gry. Niedawno Take-Two zasugerowało, że tytuł wyjdzie w 2024 roku. Jest to oczywiście na ten moment tylko niewielka wskazówka. Oficjalna data premiery wciąż pozostaje tajemnicą.

Najpewniej ciągle będą pojawiały się kolejne „przecieki” i plotki. Dlatego też należy być uważnym. Wszystko, co wydaje się abstrakcyjne, jak 750 GB wymaganej pamięci czy cena na poziomie 150 dolarów, najpewniej można uznawać za nieprawdziwe.