fbpx

Grafika w Marvel’s Spider-Man 2 zachwyca w porównaniu z jedynką

22 lipca 2023,
10:00
Kaja Piaścik
Dwóch Spider-Manów w kostiumach w grze Spider-Man 2

Chociaż dopiero co opublikowany został nowy zwiastun z przedstawieniem fabuły nadchodzącego Spider-Mana 2 od Insomniac Games, w sieci pojawił się już materiał porównujący grafikę z sequela do poprzedniej części. Na zestawieniu fabularnych trailerów obu odsłon przygotowanym przez ElAnalistaDeBits wyraźnie widać, jak zaawansowaną grafiką będzie mogła poszczycić się dwójka wobec i tak imponującego Spider-Mana z 2018 roku oraz późniejszej zremasterowanej wersji na PlayStation 5.

To dopiero porównanie wczesnych materiałów, dlatego faktyczną różnicę gracze będą mogli zaobserwować dopiero po premierze, ale grafika w Spider-Manie 2 zapowiada się fenomenalnie.

Znacznemu ulepszeniu uległo chociażby oświetlenie czy design przestrzeni – Nowy Jork będzie w drugiej części jeszcze bardziej zachwycający. Największe zmiany zaobserwować można w projektach postaci, które zbierają mieszane opinie, jednak i w tym przypadku jakość grafiki robi ogromne wrażenie.

Marvel’s Spider-Man 2 trafi wyłącznie na PlayStation 5 już 20 października 2023 roku. Z początkiem września do sprzedaży trafi z kolei limitowany zestaw PS5 z obudową i kontrolerem DualSense z motywami z gry.