fbpx

Grafika postaci z Assassin’s Creed Red została omyłkowo opublikowana przez scenarzystę gry

23 października 2023,
13:45
Arek Grabowski
Główna bohaterka Assassin's Creed: Codename Red stojąca z mieczem na dachu

Na profilu jednego ze scenarzystów Assassin’s Creed Red, Pierre’a Boudreau, pojawiła się grafika prezentująca potencjalnie bohaterkę z gry. Jeżeli obrazek jest prawdziwy, to pierwsza informacja o tytule po teaserze potwierdzającym istnienie projektu.

Grafika przedstawiająca główną bohaterkę z Assassin's Creed Red

Według niedawno ujawnionych informacji Assassin’s Creed Red może pojawić się już na początku 2024 roku. Mimo wszystko Ubisoft oficjalnie nie potwierdza żadnych dat. O grze wiemy naprawdę niewiele – ma ona zawierać elementy RPG, rozgrywać się w Japonii oraz oferować rozgrywkę bliżej Odyssey niż Mirage.

Grafika prezentuje postać z Assassin’s Creed Red na tle japońskiego zamku

Ujawniona grafika przedstawia bohaterkę z charakterystycznym kapturem asasyna. Oczywiście po prawej znajduje się również ikoniczne logo. Na ten moment nie wiemy, czy ta postać jest rzeczywiście związana z grą.

Warto zauważyć, że obrazek bardzo szybko został ukryty przez scenarzystę Ubisoftu. Może to oznaczać jego rzeczywiste powiązanie z nadchodzącym tytułem. Assassin’s Creed Red jest już bardzo blisko, jeżeli potwierdzą się niedawne informacje. Ujawnienie na początku roku oznaczałoby, że zobaczymy pełną wersję jeszcze w 2024 roku.