fbpx

God of War Ragnarök może otrzymać DLC jako samodzielną grę. Zapowiedź jeszcze w tym roku

2 listopada 2023,
15:05
Arek Grabowski
Freja atakująca Kratosa i Atreusa

W sieci pojawiła się nowa informacja, która mówi, że DLC do God of War Ragnarök zostanie zaprezentowane jeszcze przed końcem 2023 roku. Najprawdopodobniej odbędzie się to podczas gali The Game Awards, czyli 7 grudnia. W sierpniu informowaliśmy, że DLC jest już produkowane – wtedy były to wyłącznie plotki.

Tym razem informację przekazał hiszpański serwis Areajugones. Warto zauważyć, że to źródło już wcześniej donosiło o przeciekach, które ostatecznie się sprawdzały.

DLC do God of War Ragnarök może być zupełnie inne, niż się spodziewamy

Serwis powołuje się na „źródła bliskie Sony”. Według najnowszych informacji rozszerzenie do God of War Ragnarök ma być samodzielną grą – tak jak Marvel’s Spider-Man: Miles Morales. Warto zauważyć, że to oznaczałoby dość dużo dodatkowej zawartości. Rozszerzenie musi tutaj dostarczyć nowych lokacji, przeciwników czy nawet umiejętności oraz oczywiście linię fabularną.

Pierwsza odsłona God of War z 2018 roku nie otrzymała żadnego DLC. Wygląda na to, że druga część serii została nieco inaczej potraktowana przez twórców. Nie wiemy, co dokładnie miałoby pojawić się w rozszerzeniu.