fbpx

Ghost of a Tale 2 na pierwszej grafice od twórcy gry

W 2018 roku do sprzedaży trafił Ghost of a Tale, RPG, w którym wcielamy się w mysiego minstrela wyruszającego na przygodę w średniowiecznym świecie pełnym innych zwierzątek. W kolejnych latach gra pojawiła się także na PlayStation, Xboxie i Switchu. Zapowiada się też na to, że wkrótce wrócimy do tego magicznego świata na kolejną wyprawę.

Ghost of a Tale dostanie sequel

Na twitterowym profilu SeithCG pojawił się wczoraj krótki wpis, który dość jasno wskazuje, że w przygotowaniu jest kontynuacja gry. Można go właściwie porównać do swoistego teasera; słowom „czy widziałeś tę Mysz?” towarzyszy grafika przedstawiająca prawdopodobnie jakąś piwnicę lub loch, gdzie zobaczymy plakat z poszukiwanym stworzeniem. Wątpliwości nie pozostawia także hashtag z tytułem nadchodzącej produkcji, Ghost of a Tale 2.

W przeciwieństwie do pierwszej części, która wykorzystywała Unity, nowa gra powstaje na silniku Unreal Engine 5. Niestety na chwilę obecną nie podano więcej szczegółów na temat tego, co dokładnie się w niej znajdzie czy też kiedy będziemy mogli w nią zagrać. Nie ma też, co szukać ich na oficjalnej stronie pierwszej części, gdzie ostatnie wpisy z sekcji newsów pochodzą jeszcze z 2022 roku. Na nowe informacje będziemy więc musieli trochę poczekać.