fbpx

FIFA 23 z aktualizacją, która poprawia dokładność „w pewnych sytuacjach” na Xbox Series S

EA Sports wprowadziło nową aktualizację do FIFY 23, która dodaje pewne ulepszenia i poprawki rozgrywki — w tym zmiany dotyczące wytrzymałości zawodników kontrolowanych przez komputer. Dość ważne jest również to, że twórcy zwiększyli wizualną dokładność „w niektórych sytuacjach” na konsolach Xbox Series S.

Najważniejsze zmiany i nowości w FIFIE 23, jakie wprowadza aktualizacja

Ważne zmiany wprowadzono przede wszystkim do samej rozgrywki i graczy sterowanych przez sztuczną inteligencję. FIFA 23 po aktualizacji powinna być bardziej przystępna oraz mniej frustrująca. Jakie nowości zostały dodane w aktualizacji:

  • Wykorzystując taktykę Constant Pressure, zawodnicy sterowani przez sztuczną inteligencję będą bardziej aktywnie stwarzać okazje do krótkich podań.
  • Kiedy kontrolowany przez komputer zawodnik użyje przejęcia na graczu posiadającym piłkę i nie wygra pojedynku, będzie przez dłuższy czas dalej o nią walczył.
  • Zmniejszono zużycie wytrzymałości graczy o 11,7%, jeżeli wykorzystujemy taktykę Constant Pressure, Press After Possession Loss i Press On Heavy Touch Defensive.

Twórcy naprawili także sporo pomniejszych błędów i została poprawiona czytelność na konsolach Xbox Series S. Dzięki temu w FIFĘ 23 gra się jeszcze lepiej, jest po prostu mniej frustrująca. Na pierwszy rzut oka widać lepsze sterowanie zawodników przez sztuczną inteligencję.

EA Sports naprawiło także sporo błędów w trybie FIFA Ultimate Team i FIFA World Cup. Oprócz tego wprowadzono pewne poprawki dotyczące audio, grafiki czy interfejsu. Twórcy dodali również przycisk pomocy do FIFA Ultimate Team, dzięki czemu gracze mają łatwiejszy dostęp do wsparcia. FIFA 23 otrzymała również pomniejszą, ale ważną zmianę — Cristiano Ronaldo ma niższe statystyki po transferze.