Far Cry 6 otrzyma dodatek. Wkrótce odbędzie się live z prezentacja

29 listopada 2022,
00:45
Mateusz Skowron

Ubisoft zapowiada livestream na temat dodatku do gry Far Cry 6. Czego możemy spodziewać się po rozszerzeniu Lost Between Worlds?

Widok na budynek z Far Cry 6
Na skróty
  • Far Cry 6 otrzyma dodatek pod tytułem Lost Between Worlds.
  • Pierwszych szczegółów na jego temat dowiemy się z live’a, który odbędzie się 29 listopada o godzinie 19:00.

Choć seria Far Cry nie budzi już takich emocji, jak jeszcze kilka lat temu, to nadal stanowi silną markę w portfolio Ubisoftu. Najnowsza odsłona gry oznaczona numerem 6 miała swoją premierę już ponad rok temu, okazując się co najwyżej bezpiecznym sequelem, nie wprowadzając do rozgrywki żadnych stanowczych zmian względem poprzedniej części – więcej o wrażeniach z gry przeczytacie z naszej recenzji.

Far Cry 6 zagubi się między światami

Od czasu premiery doczekaliśmy się kilku pomniejszych dodatków, w tym między innymi gościnnego występu postaci ze Stranger Things. W przypadku Lost Between Worlds ma być jednak nieco inaczej, ponieważ rozszerzenie ma być obszerniejsze niż poprzednio wydawane DLC. Aura tajemnicy wokół dodatku ma rozwiać się już niedługo, ponieważ 29 listopada, o godzinie 19:00 odbędzie się niedawno zapowiedziany livestream organizowany przez firmę Ubisoft, w którym mamy dowiedzieć się pierwszych szczegółów związanych z rozgrywką.

Nie wyłączajcie odbiorników – jutro wrócimy do was z wyczekiwanymi wieściami.