Epic Games Store rozdaje darmowe gry. Tym razem coś dla fanów zombie i karcianek

Za darmo? To bardzo rozsądna cena, prawda? Na użytkowników Epic Games Store czekają dwie gry, do odbioru między 7 a 14 lipca!

4 lipca 2022

Platforma Epic Games Store nie przestaje rozpieszczać graczy swoją polityką rozdawnictwa. Już od 7 lipca czekają na nas dwie gry, które z pewnością podkręcą wakacyjny chillout.

Killing Floor 2 – dla tych, którzy lubią akcję

Jeśli jesteście fanami Left 4 Dead to darmowe Killing Floor 2 jest stworzone dla was! Razem z przyjaciółmi pokonujecie kolejne hordy zarażonych monstrów, by finalnie rozprawić się z bossem, który nie jest łatwym orzechem do zgryzienia. Dla graczy dostępny jest zarówno szereg broni, jak i rozwijanie umiejętności postaci. Możliwe jest również prowadzenie rozgrywki samodzielnie, bez udziału dodatkowych osób.

Ancient Enemy – dla tych, którzy wolą spokojną rozgrywkę

Wyobraźcie sobie, że wracacie po całym dniu grania w piłkę, zmęczenie daję się we znaki i ostatnie, czego chcecie, to rozgrywka pełna akcji. Na szczęście na ratunek przychodzi nam Ancient Enemy, gra studia Grey Alien Games. która oferuje nam przemierzanie świata RPG w sposób nietypowy dla gatunku, a mianowicie pokonywanie przeciwności losu walkami karcianymi.

Oba tytuły można odebrać w pełni za darmo od 7 do 14 lipca na platformie Epic Games Store. Jeśli jeszcze nie założyliście konta, serdecznie zachęcamy do powiększenia swojej wirtualnej biblioteczki.

Robert Witański

Pasjonat gier video, pochodzący ze stolicy polskiego e-sportu. Entuzjasta papierowych RPG-ów, ale również podróżnik i fotograf, którego można spotkać najczęściej na górskich szlakach.
UWaga! Gorące informacje!