fbpx

Endzone – A World Apart trafi na konsole nowej generacji. W planach również kolejne DLC

Za kilka tygodni wybije okrągła rocznica debiutu na PC, a za kilka miesięcy Endzone – A World Apart trafi na konsole nowej generacji. W podobnym terminie pojawi się także nowy dodatek do gry.

Na skróty
  • 19 maja w Endzone – A World Apart: Survival Edition zagramy na konsolach nowej generacji.
  • W zapowiedzianej wersji gry pojawią się z tej okazji nowe misje.
  • Z kolei w drugim kwartale tego roku Endzone otrzyma dodatek Distant Places.

Produkcja Gentlymad Studios to rozgrywająca się w postapokaliptyczym świecie strategia, w której rozbudowujemy nasze osady i staramy się zapewnić im dobrobyt. Choć premiera Endzone – A World Apart odbyła się prawie rok temu, do tej pory jedynie użytkownicy pecetów mieli okazję się z nią zapoznać.

Zmieni się to jednak 19 maja. Właśnie wtedy Endzone – A World Apart: Survivor Edition zadebiutuje na PlayStation 5 oraz Xboxie Series X/S, zawierając w sobie zarówno podstawowa wersję gry, jak i dodatek o nazwie Prosperity. Według zwiastuna w edycji na konsole znajdą się również nowe ekskluzywne misje.

Distant Places, czyli nowe DLC do Endzone – A World Apart

Gentlymad Studios nie przestaje rozwijać swojej gry, dodając do niej nową zawartość. W październiku Endzone – A World Apart otrzymało spore rozszerzenie nazwane Prosperity. Z kolei zaledwie kilka dni temu twórcy gry zapowiedzieli nowy dodatek o tytule Distant Places. Pozwoli on na dalsze odkrywanie białych plam na mapie świata w ramach 12 długich ekspedycji, w których ważna będzie również historia. W ich trakcie nauczymy się budować nowe konstrukcje oraz znajdziemy nasiona niedostępnych wcześniej roślin. Wszystko to będziemy mogli wykorzystać w dalszym rozwijaniu naszych osad.