EKWB prezentuje złączki Micro Hard-Tube dla zestawów SFF

EK rozszerza swoją linię złączek Quantum o modele dedykowane osobom budującym zestawy SFF, gdzie liczy się każdy milimetr przestrzeni. Umożliwić ma to ultrakompaktowa seria HDC 12 przeznaczona do rurek typu hard-tube o zewnętrznej średnicy 12 mm.

1 marca 2022

Złączki Micro Hard-Tube zawdzięczają swoją nazwę oczywiście temu, iż po pierwsze są skonstruowane do zastosowania z rurkami typu hard-tube, a po drugie wysokość klasycznych złączek wraz z gwintem wynosi zaledwie 11,5 mm. Złączki Micro HDC 12 zostały zaprojektowane stricte do rurek o zewnętrznej średnicy równej 12 mm.

W przypadku złączek kątowych – z racji braku miejsca na wykonanie radełkowania – do ich przykręcenia będziecie potrzebowali 6-milimetrowego klucza imbusowego. Takowym kluczem jest choćby EK-Loop Multi.

Wszystkie złączki zostały wykonane z brązu przy użyciu maszyny CNC. Można je zakupić w następujących wykończeniach: czarnym, złotym, satynowym tytanie, niklu oraz czarnym niklu.

Źródło: TechPowerUp.com

Ustrzel grową okazję

Kacper Fryta

Stargardzianin specjalizujący się w sprzęcie hardware – od 8 lat amatorsko, od ponad 3 na poziomie profesjonalnym. Hobbysta, entuzjasta, redaktor z kilkuletnim doświadczeniem. Prywatnie uwielbia powidła truskawkowe oraz dobrze zrobiony ryż w zalewie maślano-ketchupowej.
UWaga! Gorące informacje!