fbpx

Dungeons & Dragons: Złodziejski honor z nowym zwiastunem

Paramount Pictures udostępniło nowy zwiastun filmu Dungeons & Dragons: Złodziejski honor, który już wkrótce trafi do kin. Jak zapowiada się ekranowe D&D?

Już 31 marca odbędzie się premiera Dungeons & Dragons: Złodziejski honor. Film, który wyreżyserowali John Francis Daley i Jonathan Goldstein (scenarzyści m.in. Spider-Man: Homecoming) otrzymał właśnie nowy trailer. W pełnym akcji i humoru materiale zaprezentowani zostali główni bohaterowie oraz przeciwnicy, z którymi zmierzą się w trakcie swoich przygód.

Dungeons & Dragons znowu na dużym ekranie

Grupa złodziei, którzy pomogli „nieodpowiedniej osobie ukraść nieodpowiednią rzecz i wyzwolić największe zło świata” uwzględniać będzie postaci o różnych klasach znanych z klasycznego systemu. Chris Pine występuje jako bard Edgin, a towarzyszą mu Michelle Rodriguez (barbarzynka Holga), znany z Bridgertonów Regé-Jean Page (paladyn Xenk), Justice Smith (czarodziej Simon), gwiazda filmu To Sophia Lillis (Doric, diabelstwo druidka) oraz Hugh Grant (łotrzyk Forge Fitzwilliam). Główną antagonistką jest Daisy Head w roli Czerwonego Maga z Thay.

Scenariusz Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves przygotowali Daley, Goldstein oraz Michael Gilio na podstawie historii przygotowanej przez Gilio oraz Chrisa McKaya.

Nadchodząca produkcja Paramount Pictures, chociaż osadzona w świecie Forgotten Realms, poza settingiem fantasy wygląda raczej na standardową amerykańską komedię akcji. Jest oczywiście drużyna, potwory i źli magowie, ale jak sugeruje trailer, całość wydaje się kierowana raczej do znacznie szerszej grupy docelowej niż tylko fani growych adaptacji.

Ostatnio dowiedzieliśmy się również, że nadchodzi kolejna ekranizacja D&D – tym razem serialowa, ośmioodcinkowa produkcja dla Paramount+.