fbpx

Don’t Starve Together dostanie nową aktualizację jeszcze w tym tygodniu

24 czerwca 2024,
19:13
Dorota Żak
Wilson i Wanda z Don't Starve Together

Mimo kolejnych lat mijających od premiery Don’t Starve Together nadal może liczyć na wsparcie swoich twórców. W grze regularnie pojawiają się aktualizacje, a najbliższa została zaplanowana na 27 czerwca. Klei Entertainment zapowiedziało już jej kilka najważniejszych punktów, w przy okazji podzieliło się nową animacją z bohaterami produkcji.

Za kilka dni do gry trafią drzewka umiejętności dla postaci Wurta i Winony oraz nowe stworzenia o nazwie marotters. W zatopionych skrzyniach znajdziemy nowy łup, a piraci dostaną dodatkowe zachowanie po swoich atakach. Poza tym możemy spodziewać się nowości jeśli chodzi o Crab Kinga, jednego z bossów obecnych w grze. W jego przypadku pojawią się nowe zachowania, pomocnicy, arena oraz łup po wygranej walce.

Tak jak wspomnieliśmy, update zawita do gry za kilka dni. Jeśli jeszcze nie posiadacie tytułu w swojej kolekcji, możecie skorzystać z trwającej właśnie wyprzedaży na Steamie i to zmienić. Zorganizowano ją z okazji trwającego właśnie Klei Fest, a poza Don’t Starve Together w obniżonej cenie można kupić także inne gry Klei Entertainment.