fbpx

Do GTA Online powraca bohater z dodatku GTA 4 Ballad of Gay Tony

1 grudnia 2023,
14:05
Arek Grabowski
Dwóch bohaterów z GTA 4 Ballad Of Gay Tony

Ballad of Gay Tony to duże rozszerzenie do GTA 4. Ukazało się ono po The Lost and Damned, czyli pierwszym DLC. W rozszerzeniu pojawiły się nowe misje, bohaterowie, postacie niezależne czy też usprawnienia niektórych mechanik. Dowiedzieliśmy się, że znana postać z dodatku Ballad of Gay Tony powraca do GTA Online. Ostatnim tak dużym rozszerzeniem było San Andreas Mercanaries z czerwca tego roku.

Informacje o powrocie znanej postaci pojawiły się w poście Rockstar Newswire. Ujawniono, że tym bohaterem jest Yusuf Amir, czyli przezabawny deweloper z Ballad of Gay Tony. To ikoniczna postać, która wiele lat temu skradła serca graczy. Zobaczymy go w GTA Online po wprowadzeniu grudniowej aktualizacji.

Nowa aktualizacja GTA Online wprowadzi Yusufa Amira oraz związane z nim misje i mechaniki

W poście na stronie Rockstar Newswire można zobaczyć dłuższy opis aktualizacji. Pojawiają się tam wzmianki o napadach z udziałem Yusufa Amira. Najpewniej zobaczymy więc sporo tego rodzaju zwartości. Oprócz napadów twórcy wprowadzą zupełnie nowy biznes do zakupienia – złomowisko. Całość będzie opierać się o kradzież, przerabianie oraz sprzedawanie samochodów.

Tegoroczna zimowa aktualizacja GTA Online zmierza prosto do serca ulicznego krajobrazu przestępczego Los Santos: kradzieży, rozbierania i sprzedaży najbardziej pożądanych pojazdów.

Podejmij się tych nowych, pełnych akcji napadów w imieniu znajomej twarzy, która wyruszyła na zachód – znakomitego dewelopera Liberty City, Yusufa Amira.

Yusuf nadal pragnie w życiu lepszych rzeczy – a wśród nich powiększenia swojej kolekcji luksusowych importowanych pojazdów wszelkimi niezbędnymi środkami.

Z pomocą jego kuzyna, Jamala, będziesz musiał planować i przeprowadzać skomplikowane napady o wysokiej stawce pod przykrywką Red’s Auto Parts, nowego, możliwego do kupienia złomowiska, w którym to ty będziesz decydował.

Sprzedawaj najlepsze z najlepszych Yusufowi lub odzyskuj swoje wzmocnione pojazdy na części – wybór i gotówka należą do ciebie.

Rockstar Newswire

Oprócz nowych postaci i misji zobaczymy znacznie więcej nowości w aktualizacji GTA Online. Wiemy, że pojawi się ona jeszcze przed końcem roku. Najpewniej Rockstar zdradzi więcej informacji bliżej premiery lub otrzymamy pełnoprawny trailer jak w przypadku San Andreas Mercanaries.