Super Mario Bros. Film już niedługo w streamingu! Znamy datę premiery w Polsce

13 września 2023,
12:15
Arek Grabowski
Mario w filmie The Super Mario Bros. Movie

Redakcja Variety opublikowała nadchodzący program filmowy i telewizyjny serwisu SkyShowtime. Zwykle otrzymujemy tam premiery z wytwórni Paramount oraz Universal. Ujawniono, że do streamingu trafi między innymi The Super Mario Bros. Movie. To jedna z najlepszych ekranizacji gier ostatnich lat, która niedawno miała swoją premierę.

Od najnowszych hollywoodzkich hitów i ekskluzywnych globalnych seriali po nasze lokalne oryginały, SkyShowtime oferuje abonentom w całej Europie niesamowity wybór najlepszej rozrywki na świecie. A dzięki jeszcze bardziej spektakularnym treściom, które pojawią się w 2024 roku, SkyShowtime będzie nadal dostarczać świetną rozrywkę w atrakcyjnej cenie.

Monthy Sarhan, dyrektor generalny serwisu SkyShowtime

Warto zauważyć, że Super Mario Bros. Movie odniosło ogromny sukces kasowy. SkyShowtime zostało uruchomione w krajach skandynawskich i europejskich odpowiednio rok oraz pół roku temu. W tym czasie biblioteka tytułów znacząco się rozrosła, wygląda na to, że otrzymamy kolejną dawkę hitów znanych z ekranów kin.

The Super Mario Bros. Movie trafi do SkyShowtime przed końcem tego roku

The Super Mario Bros. Movie zobaczymy 21 października w Holandii, 5 listopada w Europie Środkowo-Wschodniej z wyjątkiem Polski, 20 listopada 2 Portugalii, 7 grudnia w krajach nordyckich i 24 grudnia w Polsce. Daty premiery filmu są różne zależnie od regionu. Warto zauważyć, że to niejedyna produkcja, która trafi do biblioteki SkyShowtime i spodoba się graczom.

Zapowiedziano także między innymi Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves na 29 września. Otrzymamy również Transformers: Rise of the Beasts w grudniu. Produkcji będzie znacznie więcej. Całą listę wraz z datami premier można sprawdzić między innymi za pośrednictwem serwisu Variety.