fbpx

GTA Online: San Andreas Mercenaries na zwiastunie. Aktualizacja zadebiutuje 13 czerwca

6 czerwca 2023,
20:00
Dorota Żak
Postać w GTA Online: San Andreas Mercenaries

Kilka dni temu Rockstar zapowiedział, że jeszcze w tym miesiącu do GTA Online zawita nowa aktualizacja zatytułowana San Andreas Mercenaries. Zawartość trafi do gry 13 czerwca i doczekała się już pierwszych szczegółów. Dzisiaj z kolei ukazał się zwiastun, który pokazuje jej istotniejsze elementy, czyli wybuchy, samoloty i najemników.

GTA Online: San Andreas Mercenaries coraz bliżej

Jak dowiedzieliśmy się wcześniej, dzięki aktualizacji staniemy u boku pilota Charliego Reeda i jego Los Santos Angels, aby pokrzyżować plany Merryweather Security. W tym celu wykonamy nowe misje związane z kradzieżami, napadami czy przemytem. Gra otrzyma również kolejne rodzaje broni, losowe wydarzenia i wyzwania.

Oprócz dodania do GTA Online nowych elementów San Andreas Mercenaries skupi się na wprowadzeniu ulepszeń do dotychczasowej rozgrywki, takich jak alternatywny sprint czy następne opcje do wykorzystania w Content Creatorze.

Rockstar zapowiada również, że bieżący tydzień przyniesie kolejne informacje na temat aktualizacji. Dowiemy się m.in. jak San Andreas Mercenaries „rozwinie i wzmocni całościowe wrażenia” GTA Online. Potwierdzono również po raz kolejny, że aktualizacja trafi na wszystkie platformy, gdzie dostępna jest gra, czyli na PC, PlayStation 4 i 5 oraz Xbox One i Series X/S.