fbpx

GTA Online z letnią aktualizacją San Andreas Mercenaries. Nowa zawartość jeszcze w czerwcu

3 czerwca 2023,
10:00
Dorota Żak
GTA Online: San Andreas Mercenaries

Jeszcze w tym miesiącu do GTA Online trafi kolejna, pełna akcji, aktualizacja o nazwie San Andreas Mercenaries, która według opisu ma „rozciągać się na ulice, morza i nieba”. Nowa zawartość pojawi się w grze już 13 czerwca, ale już teraz podano garść informacji na jej temat.

Najemnicze historie w GTA Online: San Andreas Mercenaries

W kolejnych misjach, jakie przyjdzie nam rozegrać, zmierzymy się z oddziałami Merryweather Security próbującymi przejąć kontrolę w półświatku przestępczym San Andreas. Aby to zrobić, sprzymierzymy się z pilotami i najemnikami rekrutowanymi przez Charliego Reeda, co zapewni nam nowe zadania i wyzwania. Plany obejmują kradzieże danych, napady, przemyt kontrabandy czy zrzucanie ładunków wybuchowych na wyznaczone cele.

GTA Online: San Andreas Mercenaries doda do rozgrywki nowe losowe wydarzenia, broń (przykładowo SMG) i codzienne czasowe wyzwania. Pozwoli także ulepszyć samolot Avenger oraz swój hangar, aby jak najlepiej przygotować się na nadchodzące misje.

Samolot z GTA Online: San Andreas Mercenaries
Rockstar

Ponadto w grze pojawi się kilka usprawnień, w dużej mierze opartych na feedbacku od graczy. Wśród nich znajdzie się m.in. alternatywna opcja sprintu, tagowanie ułatwiające zlokalizowanie ulubionego pojazdu czy nowe elementy w Content Creatorze. Zawartość inspirowana sugestiami fanów serii pojawiała się w grze już wcześniej.

Aktualizacja trafi od razu na wszystkie platformy, na jakich dostępne jest GTA Online, a w niedalekiej przyszłości twórcy podzielą się kolejnymi szczegółami na jej temat, w tym aktywnościami, jakie zostaną dodane czy detalami związanymi z cotygodniowymi eventami.