fbpx

Gwiezdna Flota zdecydowała, że jesteśmy gotowi, by ujrzeć nowy zwiastun Star Trek: Infinite!

9 czerwca 2023,
09:30
Amira El Berrah

Paradox Interactive przedstawia nowy projekt podczas Summer Game Fest 2023. Już niedługo dowiemy się więcej na temat Star Trek: Infinite, a w tym czasie umilmy sobie oczekiwanie krótkim zwiastunem z wydarzenia.

Star Trek, postaci

Podczas Summer Game Fest 2023 Paradox Interactive ujawniło nową produkcję opracowaną we współpracy z Nimble Giant Entertainment. Pora na coś dla fanów Star Treka, a mianowicie na grę strategiczną Star Trek: Infinite.

Paradox przedstawia nowy świat, gdzie nie dotarł jeszcze żaden pies

Tralier produkcji przedstawia zbliżającą się do Borga flotę Federacji. Widzimy również znane z kultowego tytułu postacie, takie jak Dukat, Gowron i kapitan Picard. Również patrząc na tą krótką zapowiedź, można stwierdzić, że w grze dostępne będą cztery frakcje – Zjednoczona Federacja Planet, Imperium Klingońskie, Imperium Gwiezdne Romulańskie i Unia Kardasa. Co może świadczyć o tym, że nadchodzi ciekawa rozgrywka.

Akcja tytułu rozgrywać się będzie kilkadziesiąt lat przed Star Trek: The Next Generation, czyli w trakcie tak zwanej zgubionej ery Star Treka. Więcej o Star Trek: Infinite dowiemy się w Dniu Kapitana Picarda, czyli 16 czerwca.