fbpx

Demo Tuesday Morning zostało ogłoszone w najnowszym zwiastunie. Premiera gry odbędzie się na PlayStation 5

PlayStation udostępniło nam zwiastun demo Tuesday Morning. W nadchodzącej produkcji mamy skupić się na doznaniach, fabule i walce. To pierwsze ma zapewnić nam między innymi konkretny kontroler, reszty dowiemy się podczas gry.

Na skróty
  • Tuesday Morning będzie miało swoją premierę na PlayStation 5.
  • Do gry potrzebujemy kontrolera Dual Sense.
  • Wydawcą tytułu jest Frank L. Silva.

Dziś PlayStation udostępniło zapowiedź wersji demonstracyjnej Tuesday Morning na PlayStation 5. Developer Frank L. Silva opisał wideo słowami, że jest to pierwszy projekt, nad którym pracuje i że wystartuje on za kilka miesięcy. Autor jest jednocześnie bardzo podekscytowany i ma nadzieję, że nam się spodoba.

Co jeszcze wiemy na temat Tuesday Morning ?

Tuesday Morning jest trzecioosobową grą akcji single player. Aby odblokować wiele historii, motywów, walk i pól do eksploracji, gracz będzie musiał wykazać się dużą determinacją i zaangażowaniem oraz refleksem.

Według opisu w PlayStation Store fabuła gry opowiada o królestwie, w którym intensywne emocje lub wspomnienia przejawiają się w fizycznej formie. Nasza postać to Sam, który w okresie wojny i chorób musi sprowadzić swojego psa, Agro, do domu.

O grze Tuesday Morning nie wiemy za dużo, jest ona wydawana przez Francisco Lourandesa Costa Silvę i wykorzystuje kontroler Dual Sense. Wymagana do odtworzenia tytułu jest funkcja wibracji oraz efekt wyzwalacza. Data premiery na razie pozostaje nieznana. Na polskiej platformie gra została dopiero zapowiedziana i można dodać ją do listy życzeń, dla hiszpańskich użytkowników za to aktywny jest darmowy próbny dostęp na PS5 od 20 grudnia tego roku.