Darmowy weekend z F1 2020 i Gears 5 z okazji Xbox Free Play Days

W ramach akcji Xbox Free Play Days do końca weekendu subskrybenci abonamentów Xbox mogą zagrać za darmo w dwie gry: F1 2020 oraz Gears 5.

22 maja 2021
Na skróty
  • Posiadacze Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate mogą korzystać z gier za darmo przez weekend.
  • Do końca weekendu trwa również dodatkowa promocja na wymienione gry.

Z okazji cyklicznego wydarzenia Xbox Free Play Days organizowanego przez Microsoft subskrybenci Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate mają do dyspozycji dwie gry, które mogą wypróbować za darmo. Mowa tutaj o F1 2020 oraz Gears 5. Dodatkowo na wymienione gry została zorganizowana promocja. Akcja trwa do poniedziałku do godziny 8:59 czasu polskiego.

Na czym polega gra F1 2020?

Bolid Formuły 1

Jako kierowca Formuły 1 bierzemy udział w wyścigach na ponad dwudziestu wiernie odtworzonych torach. Możemy bawić się w pojedynkę w ramach kariery lub w trybie My Team. Rozwijamy swój bolid i ulepszamy go coraz bardziej zaawansowaną technologią. Do naszej dyspozycji oddano wszystkie oficjalne zespoły oraz kierowców z sezonu 2020 Formuły 1.

Na czym polega gra Gears 5?

Bohaterowie Gears 5 walczący z potworem

Gears 5 to strzelanka, której akcję obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby. Nadrzędnym elementem rozgrywki są starcia z przeciwnikami, a tych eliminujemy przy pomocy rozbudowanego arsenału broni i gadżetów. W grze wcielamy się w Kait Diaz, która w towarzystwie Delmonta Walkera udaje się w długą podróż przez malownicze, ale i pełne niebezpieczeństw zakątki planety Sera. Możemy grać w pojedynkę lub w trybie multiplayer.

Maciej Krause

Fan sprzętu komputerowego i technologii, który interesuje się wszystkim co z tymi zagadnieniami związane. Ponadto człowiek pełen nieposkromionej ambicji z ciekawością podchodzący do nowych wyzwań. W wolnym czasie stawia czoła bossom w grach wideo i nałogowo pokonuje kolejne kilometry na dwóch kółkach.
UWaga! Gorące informacje!