fbpx

Wanted: Dead z nowym zwiastunem. Twórcy prezentują świat gry

Walentynkowa premiera Wanted: Dead, hack and slasha od japońskiego studia Soleil, już za parę dni. Niedawno poznaliśmy wymagania sprzętowe dla inspirowanej klasykami gatunku produkcji, a teraz w ramach przygotowań do rynkowego debiutu wydawca opublikował nowy zwiastun przedstawiający świat gry.

W obszernym, bo ponad czterominutowym trailerze narratorką jest Vivienne Niemantsverdriet, była olimpijka i prowadząca programu kulinarnego, obecnie pracująca w Hong Kongu jako rusznikarz dla Zombie Unit. Vivienne grana jest przez Stefanie Joosten, szerszej publiczności znaną z roli Quiet w Metal Gear Solid V: The Phantom Pain.

Nowy zwiastun Wanted: Dead – poznajcie Zombie Unit

Zwiastun to nie tylko ekspozycja aktualnego stanu świata gry po Wielkiej Wojnie i głównej siły, z którą gracze zmierzą się w trakcie rozgrywki. Przedstawiony zostaje nam także skład zespołu Zombie Unit, do którego należą Cortez, Doc, Herzog oraz Detektyw Hannah Stone, czyli główna bohaterka Wanted: Dead, hongkońska policjantka charakteryzująca się wyjątkowymi umiejętnościami walce kataną i bronią palną. Ich zwierzchnikiem jest Kapitan Simmons – pozornie wiecznie wściekły szef, któremu jednak bardzo zależy na swoich podwładnych.

Nie możemy doczekać się, aż poznacie zabawne, ekscentryczne postaci z Wanted: Dead. Jesteśmy pewni, że kompletnie się w nich zakochacie!

Sergei Kolobashkin, założyciel i dyrektor kreatywny w 110 Industries

Warto zauważyć, że 110 Industries zaszalało z akcją promocyjną Wanted: Dead i przygotowało nawet serię fabularnych odcinków programu Vivienne’s Late Night Chow.

Do cyberpunkowego Hongkongu przeniesiemy się już 14 lutego. Wanted: Dead trafi na Steama oraz konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S.