Crytek zapowiedział nowego Crysisa! Mamy teaser czwartej części kultowego cyklu

Remaster trylogii Crysis to za mało dla firmy Crytek. Pojawiła się zapowiedź w formie teasera wyczekiwanej czwartej części przygód superżołnierzy.

26 stycznia 2022

Ostatnie słowa Proroka w trzeciej części Crysis brzmiały: „Zapamiętajcie mnie”. I faktycznie trudno o nim zapomnieć, ponieważ w 2021 roku wydana została Crysis Remastered Trilogy, czyli odświeżona wersja wszystkich poprzednich części gier. Jak widać, była to zaplanowana akcja, która miała przypomnieć graczom wyjątkowych wojowników w specjalnych kombinezonach i przygotować ich na to, co dopiero nadejdzie. – oficjalną prezentacją Crysisa 4.

Crysis 4 – co już wiemy?

Problem w tym, że niestety nie wiemy praktycznie nic. Trwający niespełna minutę filmik prezentuje mocne zbliżenie na (zapewne) słynne już pancerze oraz wizję zniszczonego miasta, czyli coś, co dobrze znamy z poprzednich odsłon. W teaserze pojawia się również cyfra cztery z napisami: „Dołącz do wyprawy. Stań się bohaterem”. Nie wiemy, kto będzie głównym protagonistą, gdzie odbędzie się nasza przygoda, a tym bardziej nie znamy daty premiery. Także pełna nazwa następnej części jest owiana tajemnicą. Pozostaje mieć nadzieje, że w nadchodzącym czasie Crytek uraczy nas kolejnymi informacjami.

Bartosz Sobolewski

Fan czarnego humoru i gier komputerowych. Łatwo się denerwuje, ale jeszcze łatwiej uspokaja. Narciarz, żeglarz bez patentu, gracz i żartowniś. Wolne chwile spędza przy serialach, grach albo ciekawej książce.
UWaga! Gorące informacje!