Chaos Chambers – Endgame Tiny Tina’s Wonderlands ujawniony

Nieskończenie regrywalne Komnaty Chaosu zostały ujawnione w nowym trailerze nadchodzącej produkcji od 2K Games. Mające zastąpić grind losowe przygody będą kluczem do żywotności tytułu.

9 marca 2022
Na skróty
  • Chaos Chambers ma być rougue-like’owym spojrzeniem na end-game tytułu z serii Borderlands.
  • Gracze będą mieli możliwość dostosowywania poziomu trudności przygody, a wraz z nią otrzymywanej liczby nagród.
  • Tiny Tina’s Wonderlands debiutuje 25 marca.

Jeżeli ktoś bardzo wsiąkł w dowolne Borderlandsy, to wie, że po przejściu głównego wątku fabularnego właściwie mało jest do roboty. 2K musiał to w końcu zauważyć, bo w Tiny Tina’s Wonderlands, zamiast przechodzić w kółko te same misje, dostaniemy całkiem nowy tryb rogalikowy.

Całość okraszone klątwami i perkami zdobywanymi w trakcie przejścia, z wyzwaniami, bossami, nawet walutą do wydania na ulepszenia postaci dotyczące konkretnego podejścia. Szykuje się naprawdę niezły tryb, który z czasem może i przerośnie główną grę.

Mamy ponad 60 schematów poziomów, będziemy je miksować przez całe przejście Komnat. Dodatkowo, wszystkie rodzaje przeciwników, nawet trzy różne armie w jednym pokoju.

Kent Rochefort Lead, Game Designer, 2K Games

Ale nie ma co chwalić dnia przed zachodem słońca. Dopóki na własne oczy nie przekonamy się o rzeczywistej „chaosowatości” Komnat Chaosu, nie powinniśmy napalać się na totalną rewolucję w serii Borderlands.

Bartłomiej Gawryszuk

Gracz od urodzenia, wielbiciel rachunku prawdopodobieństwa, projektant gier, poeta, człowiek. Dumny posiadacz bardzo imponującej kolekcji gier (o wiele za dużej zdaniem wielu), mnogiej osobowości i słodkiego kota potrafiącego wyłączyć komputer 3 razy w ciągu minuty. Z jakiegoś powodu uwielbia gry które zawierają nieumarłych, piesze wędrówki i wszelkiej maści gry kooperacyjne. Godzinami potrafi gadać dlaczego „World War Z” Max’a Brooks’a to najlepsza książka na świecie, pomimo wrodzonej awersji do horrorów.
UWaga! Gorące informacje!