Bezprzewodowe słuchawki dla graczy HyperX Cloud Flight za zaledwie 329 zł

Słuchawki z profilu

Z racji odbywających się w naszym kraju w chwili obecnej komunii, sklep Morele.net przygotował wiele ciekawych promocji skierowanych stricte dla graczy. Jedną z propozycji jest kultowy sprzęt z wyższej półki w postaci bezprzewodowych słuchawek HyperX Cloud Flight w wersji czarnej.

Zakup HyperX Cloud Flight w najlepszej cenie

Model ten odznacza się wysoką wygodą z racji zastosowanych nauszników na obracanych czaszach, dobrej jakości dźwiękiem oraz pozycjonowaniem w grach z racji użycia wysokiej jakości przetworników, podświetleniem LED czy też odpinanym mikrofonem.

Z racji, iż słuchawki mają odpinany przewód Jack 3,5 mm można z nich korzystać w pełni przewodowo w przypadku, gdyby w trakcie rozgrywki wysiadła nam bateria. Ta jednakże starcza na około 30 godzin rozgrywki.

Promocja trwa do 17 maja do godziny 23:59.

Gry oraz produkty wymienione w tym artykule zostały wyselekcjonowane przez nas osobiście i niezależnie. Niektóre powyższe odnośniki są linkami afiliacyjnymi, dzięki czemu klikając w nie, możesz wesprzeć rozwój naszego niezależnego portalu bez ponoszenia żadnych kosztów. Więcej na temat linków afiliacyjnych przeczytasz w naszej polityce prywatności.

Zaobserwuj nas na Instagramie i dowiaduj się przed innymi

Dołącz do 6 362 obserwujących

Wpadłeś na ciekawy temat, który powinniśmy opisać? Daj nam znać!