Battlefield 2042 z aktualizacją 3.3. Wśród nowości tablica wyników i pakiet „Niezłomny”

Zapowiedziana jeszcze w styczniu aktualizacja trafiła w tym tygodniu do gry. Deweloperzy wciąż naprawiają usterki tytułu. Na co tym razem mogą liczyć gracze?

10 marca 2022

Mimo rozczarowującej sprzedaży Battlefield 2042 firma nie zaprzestaje wsparcia produkcji. Już w tym tygodniu na dyskach graczy pojawiła się aktualizacja 3.3. Wśród nowości znalazła się usprawniona tablica wyników. Od teraz został do niej włączony zsumowany widok drużyn oraz statystyki śmierci. Aktualizacja wprowadza również liczne poprawki błędów, o których szczegółowe informacje można znaleźć na oficjalnej stronie EA.

Aktualizacja Battlefield 2042 – nowa zawartość dla posiadaczy przepustki roku 1

Studio nie zapomniało o graczach, którzy zaopatrzyli się w dostęp do płatnej zawartości. Pakiet „Niezłomny” określono jako „prezent będący podziękowaniem za lojalność od całego zespołu Battlefield„. W jego ramach znalazły się następujące przedmioty:

  • Skórka „Zero oporu” dla Mackaya
  • Skórka na broń „Konik polny” dla K30
  • Skórka na broń „Szybki młot” dla M44
  • Skórka na pojazd „Żelazny rydwan” dla M5C Bolte
  • Skórka na broń do walki wręcz „Podżebracz”
  • Tło karty gracza „Determinacja”
  • Ikona karty gracza „Niezłomny”
Prezentacja elementów nowego pakietu zawartości dla Battlefield 2042
Źródło: EA DICE, Electronic Arts

DICE nie zwalnia tempa i już teraz zapowiada następne większe zmiany na początek kwietnia. Tym razem skupią się one na wprowadzeniu funkcji VOIP dla drużyn oraz wyważeniu broni dostępnych w pojazdach. Według przekazu studia kolejne aktualizacje motywowane są przez głos społeczności. Pozostaje to jednak w niezgodzie z informacją sprzed miesiąca, która informowała o zerwaniu dialogu z graczami przez wydawcę Battlefielda 2042.

UWaga! Gorące informacje!