fbpx

Zwiastun z opiniami The Dark Pictures Anthology: The Devil In Me od Bandai Namco

23 grudnia 2022,
13:49
Amira El Berrah

Jak bawili się gracze podczas eksplorowania hotelu pierwszego w historii USA uznanego seryjnego mordercy o pseudonimie Dr. Henry Howard Holmes? Co sądzą o przygodowym horrorze akcji The Devil In Me? Dowiemy się tego z nowego materiału.

Screen ze zwiastuna wyróżniającego The Devil In Me

Wczoraj Bandai Namco udostępniło oficjalny zwiastun prezentujący opinie na temat The Dark Pictures Anthology: The Devil In Me. Do serii The Dark Pictures Anthology należą kolejno części Man of Medan, Little Hope, Hause of Ashes, The Devil in Me i zapowiedziane na 22 lutego 2023 roku Switchback VR oraz Directive 8020 przewidziane na 2023 rok.

Jakie są faktyczne opinie na temat The Devil In Me?

Mówiąc krótko podzielone. Czwarta część serii The Dark Pictures Anthology: The Devil in Me premierę miała 18 listopada tego roku. W zwiastunie od Bandai Namco widzimy wpisy z opiniami wymieszane z różnymi scenami z gry.

„Pomocne jest to, że wygląda ABSOLUTNIE FENOMENALNIE. Każda gra w The Dark Pictures Anthology wydaje się być o krok bliżej do fotorealizmu i The Devil In Me jest na razie najbliżej”.

Gamespew o The Devil In Me
Oceny The Devil In Me Screen z trailera
Bandai Namco Europe

Takie oceny od poszczególnych portali zostały nam przedstawione w oficjalnym trailerze. Jednak na wielu stronach możemy dostrzec zupełnie odmienne zdania. Chociażby widzimy to w recenzji na stronie IGN, gdzie jej autor uznaje grę za pozbawioną poczucia prawdziwego zagrożenia i niezaskakującą. Według platformy Gameshub czwarta część serii ma podstawy, dzięki którym możemy czerpać z niej przyjemność, jednak historia jest rozczarowująca i mało pomysłowa. Za to autorowi recenzji, którą możemy przeczytać na platformie Gamespot, The Devil In Me bardzo przypadło do gustu i uważa on tę odsłonę za najlepszą grę z serii ze świetnym, choć prostszym scenariuszem niż w pozostałych częściach.

„Jest to idealny wybór dla fanów horrorów, wypełniony momentami napięcia, podskoków strachu i scen drastycznej przemocy”.

The Gamer o The Devil In Me

Jak widać, opinii jest tyle, ilu jest graczy. W tym przypadku nie wszystkie są tak dobre jak zauważymy w zwiastunie. Co nie zmienia faktu, że pomimo słów krytyki czwarta część serii The Dark Pictures Anthology: The Devil In Me ma swoich zadowolonych odbiorców, których Bandai Namco przedstawiło nam w trailerze.