fbpx

Zwiastun Destiny 2: Lightfall prezentuje nową lokację. Zapowiada się ciekawe DLC

Lightfall to dodatek do znanej już strzelanki Destiny 2. Teraz Bungie wypuściło nowy zwiastun wyczekiwanego rozszerzenia, w którym możemy zobaczyć, jak prezentuje się kolejna metropolia, którą jest Neomuna. Futurystyczna kraina pełna wieżowców i neonowych świateł będzie miejscem niejednej zaciętej potyczki.

Co pokazał zwiastun Destiny 2: Lightfall?

Przede wszystkim lokację. Wieżowce oświetlone neonami, a także znane już latające pojazdy, a przede wszystkim rozmach inwazji Calusa na Neomunę. Teraz Strażnicy muszą przedzierać się przez jego zastępy i pomagać lokalnym obrońcom odeprzeć atak. Przed nami otworzy się zupełnie nowa kampania fabularna, a także liczne misje kooperacyjne, tryby rozgrywki i nieznane zdolności bohaterów. Zresztą zobaczcie sami:

Bungie nie poprzestało na samym dodatku i postanowiło wrzucić kilka nowych przedmiotów. Należą do nich między innymi skórka dla pistoletu Riskrunner, a także gadżety do statku i pojazdu Ducha.

Destiny 2 jest obecnie dostępne na PlayStation 4 i 5, Xbox One i Series X|S, a także PC. Rozszerzenie Destiny 2: Lightfall będzie dostępne już od 28 lutego.