Znamy listę trofeów do Dying Light 2: Stay Human. Oj, będzie co robić

Poznaliśmy pełną listę trofeów, które będzie można zdobyć w Dying Light 2 Stay Human. Czeka nas dużo roboty.

17 stycznia 2022
Na skróty
  • Do zdobycia będzie 58 trofeów: 1 platynowe, 1 złote, 8 srebrnych i 48 brązowych.
  • Premiera Dying Light 2 już 4 lutego.

Na wstępie ostrzegam o ewentualnych spoilerach, bo niektóre trofea są powiązane z fabułą.

Po ogłoszeniu czasu potrzebnego na przejście gry (przypomnę, że wyniesie on około 80 godzin, a pełne wymasterowanie zajmie ich około 500) gracze zastanawiali się, jakie pikselowe pucharki będą mogli zdobyć. Ciekawość dobiegła końca i każdy może już ją zaspokoić, wchodząc na stronę ExoPhase, na której podano pełną listę osiągnięć.

W kontynuacji hitu z 2015 roku dostępnych będzie w sumie 58 trofeów: 1 platynowe, 1 złote, 8 srebrnych oraz 48 brązowych. Jak wspomniałem, część powiązana jest z fabułą, więc ostatni raz: SPOILER ALERT (żeby potem nie było na nas).

Dying Light 2 – za co trofea?

Poza nagrodami za postępy fabularne nie zabraknie też osiągnięć związanych z walką, craftingiem, eksploracją czy rozwojem postaci. Dzięki liście dowiedzieliśmy się także, że będziemy odwiedzać obozowiska bandytów, a także znane z pierwszej części wyzwania biegaczy. Ponadto będziemy odnajdywać stacje metra, które stanowią trzon szybkiej podróży.

Na koniec przypomnę, że Dying Light 2: Stay Human zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch (Cloud), a tłuc zombie będzie można już od 4 lutego tego roku. Warto wspomnieć, że deweloper ma plany wspierać nową odsłonę przez przynajmniej 5 lat, ale więcej o tym przeczytacie we wpisie Tomka.

GOOD NIGHT, GOOD LUCK.

Bartosz Sobolewski

Niby z Torunia, ale nie stary piernik. Fan czarnego humoru i gier komputerowych, które pozwalają oderwać się od szarości rzeczywistości. Napędza go czarna kawa na przemian z energetykami. Dzielnie aktualizuje newsroom, a czasem uraczy was ciekawostkami o mechanikach gier albo sławnych osobach.
UWaga! Gorące informacje!