Xbox Series S jako toster. Nowy licencjonowany produkt Microsoftu po ikonicznej lodówce

6 marca 2023,
13:00
Arek Grabowski
Kontroler od Xbox Series S obok białej konsoli

Według francuskiego serwisu Xbox Squad Microsoft planuje nowe licencjonowane urządzenie. Ma nim być toster, który pod względem designu przypomina konsolę Xbox Series S. Zobaczyliśmy już zdjęcia, które pokazują, jak urządzenie ma wyglądać. Prezentuje się to naprawdę dobrze, cena tostera ma wynosić około 60 euro. Według serwisu Xbox Squad przedsprzedaż ma rozpocząć się już teraz.

Toster Xbox Series S jako element kolekcji licencjonowanego wyposażenia

Toster to niejedyne urządzenie czy element wyposażenia domu na licencji Microsoftu. Takich produktów jest sporo, a pojawi się znacznie więcej. Wszystkie można przejrzeć na stronie internetowej Xbox Squad. W zestawie znajdują się nawet miski, podkładki pod mysz, uchwyty długopisowe i wiele więcej gadżetów.

Sam toster jest dość standardowym sprzętem, nie różni się od typowo „marketowego” urządzenia. Jego cena będzie wynosić około 60 euro. Urządzenie oferuje trzy tryby pieczenia, o ile gracze w ogóle zwrócą na to uwagę. Warto zauważyć, że sprzęt jest tańszy niż ikoniczna lodówka Xboxa, która kosztowała około 100 euro.