fbpx

x-kom zaprezentował nową odsłonę komputerów G4M3R. Jest ciszej, chłodniej, wydajniej i jeszcze bardziej gamingowo

18 października 2023,
14:05
Jacek Lisiecki
Wnętrze komputera G4M3R od x-kom

Kultowe komputery G4M3R doczekały się metamorfozy i zaskakują nie tylko nowym designem, ale także m.in. bardziej efektywnym chłodzeniem oraz cichszą pracą. Zmodernizowano również kluczowe podzespoły i obudowę, aby zapewnić graczom doświadczenie zbliżone do perfekcji.

W odświeżonych seriach G4M3R Hero pojawia się także zupełnie nowy model – Hero Plus. Jeżeli poszukujesz nowego komputera gamingowego i nie chcesz tracić czasu na analizę komponentów, koniecznie zwróć uwagę na ofertę komputerów G4M3R, zwłaszcza na modele Hero i Hero+.

Źródło: x-kom.pl

G4M3R-y stają się jeszcze lepsze. Co się zmieniło?

Komputery G4M3R ewoluują, stając się jeszcze doskonalszymi narzędziami dla graczy. G4M3R-y od zawsze cechują skrupulatnie dobrane komponenty, które wyróżniają się doskonałą wydajnością i unikatowymi rozwiązaniami. Szeroka oferta sprzętów pozwala, aby zarówno początkujący, jak i zaawansowani gracze znaleźli komputer, który będzie do nich idealnie dopasowany.

Jednak w najnowszych modelach twórcy kultowych G4M3R-ów postanowili pójść jeszcze o krok dalej. I tak bazując na uwagach oraz sugestiach społeczności i ekspertów udało się wprowadzić kluczowe innowacje, które sprawiają, że na widok nowych G4M3R-ów serce graczy zabije jeszcze mocniej.

Główne cechy odświeżonych komputerów G4M3R to:

  • Rozszerzona linia produktów: wprowadzenie nowego modelu G4M3R Hero+ łączącego najlepsze cechy serii Hero i Elite.
  • Współpraca z Fractal Design: obudowa, która zapewnia łatwą wymianę komponentów oraz skuteczną cyrkulację powietrza.
  • Innowacyjne systemy chłodzenia: autorskie konstrukcje opracowane z myślą o zminimalizowaniu hałasu i utrzymaniu optymalnych temperatur, dzięki usprawnieniu zarówno systemu powietrznego (w G4M3R Hero), jak i wodnego (w G4M3R Hero+) oraz nowym, wolnoobrotowym wentylatorom.
  • Obsługa nowych standardów: płyty główne z obsługą szybszej pamięci RAM DDR5 i zestawu standardów: Wi-Fi 6E, USB typu C czy Bluetooth 5.0.
  • Najnowsza generacja podzespołów: w tym procesory Intel Core 13. i 14. generacji, AMD Ryzen 7000 oraz karty graficzne GeForce RTX 4000, które obsługują wyjątkowe techniki: DLSS 3, DLSS 3.5, Reflex oraz ray tracing i path tracing. Wszystko to z myślą o zapewnieniu najwyższej jakości rozgrywki.
  • Nowoczesny design: połączenie nowej obudowy, wentylatorów i systemów chłodzenia z efektownym podświetleniem RGB.

Biorąc to wszystko pod uwagę, śmiało można powiedzieć, że komputery G4M3R nie tylko podążają za trendami, ale także ustanawiają nowe standardy w branży, nieustannie dbając o to, by w świecie gamingu być synonimem wydajności, jakości i niezawodności.

Źródło: x-kom.pl

Nowe komputery G4M3R Hero i Hero+ już w sprzedaży

Oferta na odświeżone komputery G4M3R Hero i nową serię Hero+ jest już dostępna w x-komie. W najbliższych tygodniach pojawi się także jeszcze więcej konfiguracji sprzętowych

Pamiętaj, że G4M3R Hero i Hero+ to nie tylko wysoka wydajność w grach i autorskie rozwiązania, ale także dodatkowe zalety w postaci 36-miesięcznej gwarancji door-to-door z naprawą do 7 dni. Ponadto przy zakupie komputera Hero+ otrzymujesz bezpłatną ochronę on-site przez rok.

Źródło: informacja prasowa