Najlepsze promocje na Steam Summer Sale 2022. Sprawdź, które gry naprawdę warto kupić

Zgodnie z coroczną branżową tradycją, Gabe Newell znów wyjął z szafy swój piękny czerwony strój, aby ponownie szerzyć wśród graczy ducha miłości do gier i konsumpcjonizmu. Na całym świecie zaczęto dostrzegać spadające nocą kupony rabatowe, zapraszające wszystkich na rozpoczęty właśnie Steam Summer Sale, którego najlepsze oferty przedstawimy wam w tym oto artykule.

25 czerwca 2022
Na skróty
  • 23 czerwca wystartował Steam Summer Sale – coroczny letni event na platformie Gabe’a Newella, dzięki któremu gracze mogą zaopatrzyć się w masę tytułów w wyjątkowo atrakcyjnych cenach.
  • Wydarzenie zakończy się 7 lipca, a prócz samych promocji zaoferuje nam również oryginalną zabawę, podczas której będziemy mieli okazję zdobyć dodatkowe elementy kosmetyczne do naszego profilu Steam.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, 23 czerwca rozpoczął się Steam Summer Sale – jedna z najbardziej wyczekiwanych przez graczy promocji w ciągu roku. Potrwa on przez następne dwa tygodnie, aż do 7 lipca, a w jego ofercie znajdziemy tysiące gier – zarówno tych najsłynniejszych, jak i takich, o których istnieniu lepiej w ogóle nie wiedzieć. Aby pomóc wam uniknąć zagubienia w promocyjnej otchłani, stworzyliśmy ten oto artykuł, w którym znajdziecie bezpośrednie odnośniki do większości najlepszych ofert.

Zadanie Clorthaxa – zasady i nagrody

Przed rzuceniem się na promocyjną wystawę, warto rozejrzeć się jeszcze po głównej stronie promocji. Znajdziemy tam bowiem przygotowaną przez platformę zabawę, w której wygrać możemy specjalną odznakę, animowane awatary oraz wyjątkowe naklejki, służące za urozmaicenie naszego steamowego profilu.

Aby rozpocząć Zadanie Clorthaxa wystarczy kliknąć w wyświetlający się na stronie baner „ZABAWA ZA DARMO„, który przeniesie nas do załamującej czasoprzestrzeń rozgrywki, podczas której przyjdzie nam szukać dziesięciu fikcyjnych tytułów, czających się pomiędzy grami wystawionymi na promocyjnych listach.

Oczywiście udział w powyższym wyzwaniu jest całkowicie opcjonalny, dlatego jeśli nie interesują Was kosmetyczne drobiazgi, możecie śmiało wskoczyć w wir wirtualnych zakupów, korzystając z poniższej listy.

Gry RPG

Obraz promujący grę Cyberpunk

Gry akcji

Obraz promujący grę Red Dead Redemption II

Gry typu Roguelike

Obraz promujący grę Deathloop

Gry strategiczne

Obraz promujący grę Stellaris

Symulatory

Obraz promujący grę The Sims 4

Oczywiście wymienione wyżej pozycje to tylko kropla w morzu ofert, którymi zasypuje nas aktualnie Steam. Jeśli upragniony przez was tytuł nie znalazł się na naszej liście, to spokojna głowa. Istnieje bardzo wysoka szansa na to, że również jest objęty letnią promocją.

Pamiętajmy jednak o tym, że niezależnie od tego jak kuszące byłyby prezentowane nam oferty, zawsze powinniśmy podejmować zakupy rozsądne i przemyślane. Promocje takie jak Steam Summer Sale są najlepszą okazją do poszerzenia swojej kupki wstydu, czyli tytułów zdobytych w zakupowym szale tylko po to, aby już nigdy ich nie uruchomić.

UWaga! Gorące informacje!