fbpx

Skull and Bones niebawem rozpocznie testy beta. Otrzymamy sporo zawartości do sprawdzenia

17 sierpnia 2023,
12:00
Arek Grabowski
Dwa statki walczące na morzu w grze Skull and Bones

Ubisoft zdradził informacje dotyczące testów beta Skull and Bones. Rozpoczną się one 24 sierpnia i potrwają do 28 sierpnia. Wielokrotnie opóźniany tytuł będzie można wreszcie sprawdzić. Pobieranie wstępne rozpocznie się już od 22 sierpnia – 2 dni przed beta testami. Z okazji tego wydarzenia Ubisoft opublikował zwiastun Skull and Bones.

Beta jest dostępna za pośrednictwem aplikacji Ubisoft Connect. Można otrzymać dostęp wyłącznie za zaproszenie. Nie wszyscy będą mogli sprawdzić grę. Gracze z dostępem mają możliwość zaproszenia maksymalnie dwóch znajomych.

Co otrzymamy w becie Skull and Bones?

Twórcy zapowiedzieli kontrakty z kampanii głównej, poboczne zadania, powtarzalne misje oraz światowe wydarzenia. To naprawdę dużo zawartości, jak na testy beta Skull and Bones. Ubisoft umożliwi także rozwój poziomu Infamy przez wykonywanie kolejnych zadań.

Beta testy obejmują różne mechaniki z gry. Będzie dostępne tworzenie statków i borni, a także zbieranie łupów oraz ich sprzedaż. Oficjalna data premiery Skull and Bones nie została jeszcze ogłoszona. Wiemy jedynie, że gra wyjdzie na PS5, Xbox Series X/S oraz PC. Budżet tego tytułu wynosi 120 milionów dolarów. Gra była wielokrotnie przebudowywana i tworzona od podstaw. Czy to oznacza produkcję „z wyższej półki”? Już niebawem będzie można to sprawdzić.