fbpx

Steam Summer Sale rusza już 23 czerwca

21 czerwca 2022,
21:38
Kaja Piaścik

Pojawił się zwiastun zapowiadający Steam Summer Sale 2022! Wielka letnia promocja na gry rozpocznie się już za kilka dni. Na platformie dystrybucyjnej firmy Valve przez dwa tygodnie znajdziemy setki gier w mocno obniżonych cenach.

Logo Steam z grafikami gier wchodzących w Summer Sale w tle
Na skróty
  • Na oficjalnym kanale Steama na YouTube pojawił się zwiastun Summer Sale 2022.
  • Letnia promocja na platformie dystrybucyjnej potrwa dwa tygodnie – od 19:00 w czwartek 23 czerwca do 19:00 w czwartek 7 lipca.

Przygotowujcie portfele! Steam udostępnił zwiastun zapowiadający letnią obniżkę cen gier na platformie. Do startu zostało tylko kilka dni, które warto przeznaczyć na uzupełnianie listy życzeń. Na graczy czekają wyjątkowe okazje na setki gier i DLC wszystkich gatunków oraz atrakcyjne bundle od konkretnych wydawców. Do zdobycia będą też steamowe karty na wymianę i odznaki za udział.

Jeśli ktoś nie zdążył jeszcze zagrać w niektóre głośne tytuły, już wkrótce będzie mógł dodać je do swojej biblioteki i oszczędzić przy tym znaczną kwotę. Wśród objętych promocją gier znajdą się chociażby Ghostwire: Tokyo, Cyberpunk 2077, God of War czy Red Dead Redemption 2.

Steam Summer Sale to nie tylko szansa na zdobycie tytułów AAA w rozsądnych cenach. Obniżka dotyczy także gier indie! Wiele interesujących produkcji dostaniemy za naprawdę niewielkie pieniądze, dlatego dobrym pomysłem może okazać się sprawdzenie, co mają do zaoferowania niezależni deweloperzy.

Steam Summer Sale 2022 – kiedy początek?

Pora powiększyć listę wstydu – Steam Summer Sale 2022 rozpocznie się w czwartek 23 czerwca i potrwa dokładnie dwa tygodnie, do czwartku 7 lipca. Wielka obniżka cen startuje o godzinie 19:00 czasu polskiego, kończy się również o 19:00 ostatniego dnia promocji.

Letnia wyprzedaż na Steamie to świetny moment, by wreszcie dorwać upragnione tytuły. Nie przegapcie terminów, polujcie na najlepsze okazje i szukajcie gier do wypróbowania!