Wydarzenie Poszukiwacze Wrażeń w Apex Legends już niebawem

Do Apex Legends lada dzień zostanie dodane wydarzenie Poszukiwacze Wrażeń. Jego debiut odbędzie się 13 lipca i potrwa trzy tygodnie. Do gry trafi nowa mapa i cotygodniowe ścieżki nagród.

9 lipca 2021
Na skróty
  • Do Apex Legends trafi wydarzenie Poszukiwacze Wrażeń.
  • W trakcie trwania Poszukiwaczy Wrażeń będziemy mogli zdobyć wiele nowych przedmiotów dzięki cotygodniowej ścieżce nagród. Ponadto twórcy dodadzą nową mapę w trybie arena – Rozlewisko.
  • Wydarzenie rozpocznie się 13 lipca i potrwa do 3 sierpnia 2021.

Respawn Entertainment wraz z EA oficjalnie zapowiedzieli premierę wydarzenia w Apex Legends – Poszukiwacze Wrażeń. Podczas najnowszej aktualizacji do gry trafi mapa w trybie arena oraz cotygodniowe ścieżki nagród. Oprócz tego twórcy zapowiadają letnią wyprzedaż na produkty kosmetyczne. Wydarzenie rozpocznie się 13 lipca i potrwa do 3 sierpnia 2021.

Poszukiwacze Wrażeń w Apex Legends

Najnowsze wydarzenie wprowadzi do gry mapę w trybie arena o nazwie Rozlewisko. Nowa produkcja to zupełnie inny obszar, który zawiera trzy odświeżone linie odróżniające ją od innych map. Struktury wypełnione płynną lawą oddzielają każdą linię, zasłaniając pole widzenia i utrudniając przewidzenie, skąd zaatakuje drużyna przeciwnika. 

Wygląd nowej mapy

Cotygodniowe ścieżki nagród

Przez trzy tygodnie trwania wydarzenia uruchomione zostaną cotygodniowe ścieżki nagród. Pierwszy tydzień daje nam szansę zdobycia zestawu Rampart Wastelander, który zawiera ozdobę na broń, skórkę broni i legendarną skórkę Rampart. Tydzień drugi zapewnia dopalacze Battle Pass, metale rzemieślnicze i pakiety Apex. Tydzień trzeci wprowadzi skórkę Lethal Enforcer dla Bangalore i kilka innych nagród. Nowe przedmioty możemy zdobyć za darmo, wykonując powierzone nam zadania.

Cotygodniowe ścieżki nagród w Apex Legends

Wraz z nadejściem wydarzenia Poszukiwacze Wrażeń twórcy zapowiadają letnią wyprzedaż. Przecenią oni m.in. skórki bohaterów, takie jak Youngblood czy Voidwalker. Dodatkowo możemy się spodziewać obniżek cen na paczki Apex. Promocje potrwają do 27 lipca 2021.

Apex Legends – pierwszoosobowa strzelanka z trybem rozgrywki battle royale

Apex Legends został stworzony przez Respawn Entertainment i wydany przez Electronic Arts 4 lutego 2019 na platformy Windows, Xbox One i PlayStation 4. Jakiś czas później dzięki wstecznej kompatybilności możemy bawić się również na Xbox Series X/S i PS5. Rozgrywka polega na wygraniu meczu i dotrwaniu do końca rundy jako jedyny spośród 60 innych zawodników.

Gra umożliwia zabawę w pojedynkę, w parach lub w oddziałach trzyosobowych. Wyróżniającą cechą tytułu były unikalne postacie, które posiadały różnorodne umiejętności, podczas gdy w innych grach tego typu mieliśmy do dyspozycji identycznego bohatera. Standardowo zbieramy sprzęt i zaopatrzenie na dużej mapie, aż nie wyeliminujemy reszty graczy w zmniejszającej się, w miarę upływu czasu, strefie bitwy.

Maciej Krause

Fan sprzętu komputerowego i technologii, który interesuje się wszystkim co z tymi zagadnieniami związane. Ponadto człowiek pełen nieposkromionej ambicji z ciekawością podchodzący do nowych wyzwań. W wolnym czasie stawia czoła bossom w grach wideo i nałogowo pokonuje kolejne kilometry na dwóch kółkach.
UWaga! Gorące informacje!