World of Warcraft: Dragonflight to tytuł kolejnego rozszerzenia? Przeciek ujawnia szczegóły nadchodzącego dodatku

Według wzmianek, jakie pojawiły się w kodzie źródłowym oficjalnej strony World of Warcraft, nowe rozszerzenie będzie nosić miano „Dragonflight”. Perfekcyjnie łączy się to z ostatnimi planami Blizzarda na ogłoszenie dodatku do swojego MMORPG jeszcze w tym miesiącu.

5 kwietnia 2022

Zgodnie z wpisem opublikowanym na łamach serwisu Wowhead, w kodzie źródłowym oficjalnej strony World of Warcraft można znaleźć zapisy informujące o zamówieniach przedpremierowych rozszerzenia o nazwie „Dragonflight”. Wiarygodność tej pogłoski potwierdza niedaleka zapowiedź studia, o której dowiedzieliśmy się z oficjalnego konta produkcji na Twitterze.

World of Warcraft: Dragonflight – wersje gry i nowe przedmioty

Dostępne mają być trzy wersje: Base, Heroic i Epic, które już teraz istnieją pod niedziałającym adresem dragonflight.blizzard.com. Co więcej, znaleziono niektóre z nagród z przedsprzedaży i są nimi dwa warianty smoczego wierzchowca, jeden zielony i drugi turkusowy. Wciąż zagadkową pozostaje za to przyszłość gier studia po styczniowym przejęciu Activision Blizzard przez Microsoft w transakcji za blisko 70 mld dolarów.

Grafika przedstawiająca fragment rozgrywki z WoW ze smokiem w roli głównej
Źródło: Blizzard Entertainment

Hubert Kalisz

UWaga! Gorące informacje!