Witchy Life Story pozwoli nam zostać czarownicą jeszcze we wrześniu

A może by tak rzucić wszystko i rozważyć karierę wiedźmy? Przenieść się do małego miasteczka, przygotowywać eliksiry w przytulnej chatce i pomagać lokalnej społeczności? Na to i jeszcze więcej pozwoli nam Witchy Life Story, niewielka produkcja Sundew Studios.

7 września 2022

W nadchodzącej produkcji od Sundew Studios wcielimy się w młodą czarownicę, której celem staje się udowodnienie własnej wartości przed rodziną i nią samą. Aby to zrobić, mamy zaledwie dwa tygodnie – czas pozostały do lokalnego festiwalu niezwykle ważnego dla mieszkańców miasteczka Flora. Na czym więc będą polegać nasze zadania?

Witchy Life Story – symulator czarownicy na jesienne wieczory

Na początku stworzymy własną postać, korzystając z licznych opcji customizacji. Później oczywiście zajmiemy się tym, co kojarzy się z każdą czarownicą: uprawianiem w ogrodzie roślin potrzebnych do stworzenia magicznych eliksirów, stawianiem tarota czy przygotowywaniem odpowiednich zaklęć. Przy okazji będziemy mogli również zaprzyjaźnić się z mieszkańcami Flory, a w przypadku trzech z nich nawet umówić się na randkę. To wszystko zostanie zaserwowane nam w uroczej i przyjemnej dla oka oprawie graficznej.

W Witchy Life Story zagramy 30 września tego roku. Gra trafi na Steama, gdzie można ją już dodać do swojej listy życzeń. Póki co nie podano jej ceny, za to niewygórowane wymagania sprzętowe pozwolą cieszyć się produkcją właściwie każdemu:

  • System operacyjny: Windows 7 (64 bit);
  • Procesor: 2.2 GHz;
  • Pamięć: 4 GB RAM;
  • Karta graficzna: kompatybilna z DirectX;
  • Miejsce na dysku: 1 GB.

Dorota Żak

Na liście jej ulubionych zajęć znajdzie się nałogowe oglądanie filmów, a później opowiadanie o nich każdemu, kto ma ochotę słuchać. W wolnym czasie siedzi gdzieś z kubkiem dobrej herbaty albo kawy. Dalej smuci ją zakończenie trylogii Mass Effect, ale gdyby do końca życia miała grać tylko w jedną grę, pewnie padłoby na Fallout: New Vegas.
UWaga! Gorące informacje!