fbpx

Wiedźmin 3 Next Gen będzie dostępny w fizycznej formie. Premiera już 26 stycznia

Wiedźmin 3: Dziki Gon zostanie ponownie wydany w fizycznej wersji na płytach z okazji premiery aktualizacji Next Gen. Jeden ze sklepów przez przypadek udostępnił ofertę zbyt szybko. Fizyczne wydanie Wiedźmina 3 w wersji Next Gen otrzyma nowy design pudełka oraz wszystkie dodatki wydane od początku istnienia tytułu.

To przede wszystkim ciekawa gratka dla kolekcjonerów. Nowe wydanie nosi nazwę Complete Edition i zawiera grę z dodatkami Serca z Kamienia oraz Krew i Wino, a także wszystkie pomniejsze DLC wprowadzone przez ostatnie lata. Wiedźmin 3: Dziki Gon w tej wersji będzie dostępny w sklepach od 26 stycznia. Jego cena będzie wynosić 159,90 zł.

Wiedźmin 3: Dziki Gon w wersji Complete Edition. Co dokładnie zawiera to wydanie?

Aktualizacja Next Gen do Wiedźmina 3: Dziki Gon jest całkowicie darmowa. Fizyczne jej wydanie, czyli wyżej wspomniane Complete Edition, to już wydatek rzędu około 160 zł. Cena, zawartość i wygląd nowej edycji pudełkowej Wiedźmina 3 wyciekły przez polski sklep internetowy Ultima.

Co dokładnie zawarto w tym wydaniu?

  • Dodatek Krew i Wino
  • Dodatek Serca z Kamienia
  • Szesnaście pojedynczych DLC (przedmioty kosmetyczne, misje, broń, zbroje itd.)
  • Dodatkowe przedmioty cyfrowe wydane od początku istnienia Wiedźmina 3

Wiedźmin 3: Dziki Gon w wydaniu Complete Edition jest skierowany dla osób, które jeszcze nie grały lub stricte miłośników tytułu. Nowy serial Netflixa, Wiedźmin: Rodowód Krwi, spotkał się z bardzo słabymi ocenami. Może dlatego powrót do gry CD Projekt RED będzie lepszym rozwiązaniem niż filmowa rozrywka?