Jest finalna aktualizacja do Marvel’s Avengers. Większość elementów kosmetycznych jest darmowa

1 kwietnia 2023,
17:10
Jacek Kowal
Kilku superbohaterów z gry Marvel's Avengers

Wczoraj pojawiła się ostatnia aktualizacja do Marvel’s Avengers. Dzięki niej gracze uzyskali darmowy dostęp do niemal wszystkich elementów kosmetycznych. Oznacza to, że wszystkie historyczne kostiumy bohaterów Marvela (a przypomnę, że marka ma ponad 60 lat) będą automatycznie dostępne na kartach postaci. Co dokładnie otrzymaliśmy?

Darmowe przedmioty w Marvel’s Avengers

Informacja o darmowych skinach pojawiła się między innymi na Twitterze gry. Aktualizacja 2.8 sprawia, że elementy kosmetyczne, emotki, zabójstwa i tabliczki są dostępne nawet bez połączenia z Internetem. Więcej informacji możecie znaleźć na blogu, ale ostrzegam. Post jest słodko-gorzki.

Sytuacja łączy się oczywiście z zamknięciem rynku kosmetycznego w grze. Ten jest natomiast spowodowany faktem, że 30 września produkcja przestanie być wspierana. Oczywiście nadal będziemy mogli rozgrywać kampanię i potykać się online, ale żadne błędy nie będą już naprawiane.

Twórcy postanowili podziękować również najwierniejszym graczom. Tak zwany prezent dla założycieli zawiera pancerz bojowy Iron Mana Variable Threat Response Battle Suit.