fbpx

WB Games Montreal pracuje nad nowym projektem. Według informatora to kolejna gra DC

Studio WB Games Montreal ma na swoim koncie przede wszystkim produkcje z uniwersum DC. Profil Bryana Theberge, starszego producenta Gotham Knights, w serwisie LinkedIn zdradza, że trwają prace nad nowym, jeszcze nieogłoszonym projektem. Informator James Sigfield spekuluje, że to kolejny tytuł z powyższego uniwersum. Bardziej szczegółowe informacje nie są jednak znane i równie dobrze projekt może okazać się zupełnie nowym IP.

Według graczy ten projekt będzie zdecydowanie powiązany z uniwersum DC. Nowy CEO DC Studios, James Gunn, restrukturyzuje przyszłość marki. Według jego sugestii powstaną oficjalne gry na licencji, które będą kanonem. Społeczność spodziewa się, że nowy niezapowiedziany projekt to właśnie pierwsza produkcja, która będzie oficjalnie sygnowana DC i może rozwijać oraz kontynuować wątki znane z komiksów, filmów czy seriali.

Czym może być nowy projekt, przy którym pracuje Bryan Theberge?

Zmiana projektów, przy których pracuje producent, nie zawsze oznacza, że powstaje coś zupełnie nowego. Pamiętajmy jednak, że w 2018 roku WB Games Montreal poinformowało o tworzeniu dwóch gier z uniwersum DC. Pierwsza z nich to właśnie Gotham Knights, które recenzowaliśmy, a druga pozostaje nieznana.

Gracze domyślają się, że kolejnym projektem może być właśnie następna produkcja DC, którą przed laty zapowiedziało studio. Tytuł mógł jednak zostać anulowany, a nieogłoszona jeszcze gra niekoniecznie będzie powiązana z powyższym uniwersum.