Watch Dogs: Legion zupełnie za darmo w ramach bezpłatnego weekendu

Ubisoft ogłasza darmowy weekend z Watch Dogs: Legion. W produkcję zagramy zarówno na PC, Google Stadia, jak i na konsolach PlayStation. Dodatkowo przez weekend trwają promocje na tytuł, zakupimy go nawet niemal 70% taniej.

4 września 2021

Najnowsza odsłona serii Watch Dogs, o podtytule Legion, dostępna jest do odebrania zupełnie za darmo. W produkcję możemy zagrać na PC, Google Stadia oraz PlayStation 4 i PlayStation 5. Niestety twórcy zupełnie zapomnieli o Xboxie, na tych platformach bowiem się nie pobawimy w ramach darmowego weekendu. Promocja obowiązuje do poniedziałku (6 września) do godziny 16:00.

Dodatkowo, jeśli tytuł nam się spodoba, to mamy możliwość jego kupna w promocyjnych cenach. Na platformach Epic Games Store oraz Ubisoft Store otrzymujemy aż 60% zniżki na edycje Standard, Deluxe, Gold i Ultimate oraz 25% zniżki na przepustkę sezonową. W Google Stadia dostajemy 55% zniżki na edycję Deluxe i 50% zniżki na edycję złotą. W PlayStation Store jest to natomiast 67% zniżki na edycje Deluxe i Gold.

Maciej Krause

Fan sprzętu komputerowego i technologii, który interesuje się wszystkim co z tymi zagadnieniami związane. Ponadto człowiek pełen nieposkromionej ambicji z ciekawością podchodzący do nowych wyzwań. W wolnym czasie stawia czoła bossom w grach wideo i nałogowo pokonuje kolejne kilometry na dwóch kółkach.
UWaga! Gorące informacje!