fbpx

Warhammer 40K: Space Marine 2 opóźnione. Nowa data premiery zostanie ujawniona niebawem

22 listopada 2023,
12:05
Arek Grabowski
Główny bohater Warhammer 40000: Space Marine 2 stojący przed ogromnym mrocznym miastem

Focus Interactive ogłosiło, ze premiera Warhammer 40K: Space Marine 2 zostanie opóźnione. Gra pojawi się dopiero w drugiej połowie 2024 roku. Dokładna data premiery nie została na ten moment podana. Twórcy opublikowali komunikat prasowy, gdzie poinformowano o całej sytuacji. Nowa data premiery ma zostać ujawniona „na początku grudnia”. Możemy się spodziewać, że zobaczymy Space Marine 2 podczas The Game Awards 8 grudnia.

Poprzednia zapowiedź gry mówiła, że zobaczymy tytuł tej zimy. Tak się jednak nie stanie. Najprawdopodobniej rozgrywka będzie jednak bardzo podobna do poprzednich gameplayów. Najpewniej twórcy potrzebują czasu, by dopracować kwestie techniczne.

Warhammer 40K: Space Marine 2 ma oferować najwyższą jakość, która przekroczy oczekiwania

Wyżej wspomniany komunikat prasowy mówi, że zobaczymy grę, która „jest najwyższej jakości i przekroczy oczekiwania niezliczonych fanów serii”. To pierwszy tak dopracowany tytuł, jeśli chodzi o uniwersum Warhammera. Zobaczymy między innymi kapitana Titusa powracającego z pierwszego Space Marine. Gracz będzie musiał zmierzyć się z siłami Tyranidów.

Wiemy, że Space Marine 2 zostanie udostępnione na PC, PlayStation 5 oraz Xbox Series X/S. Informacja o przełożeniu pojawiła się dość niespodziewanie. Wcześniej twórcy nie podawali żadnych wskazówek, że gra może obecnie mieć jakiekolwiek problemy produkcyjne.