V Rising nadal sprzedaje się świetnie. Studio Stunlock rozpoczyna wakacje

Studio Stunlock ma powody do świętowania. Gra V Rising osiągnęła kolejny kamień milowy i przekroczyła próg 2 milionów sprzedanych kopii.

18 czerwca 2022
Na skróty
  • V Rising – wampirzy survival osiągnął sprzedaż na poziomie 2 milionów kopii
  • Gra ukazała się na platformie Steam 17 maja 2022 roku.
  • Twórcy zapowiedzieli krótkie wakacje, by zebrać siły i wrócić z nową zawartością jesienią tego roku.

Deweloperzy z niewielkiego studia Stunlock podzielili się za pośrednictwem oficjalnego konta produkcji pozytywnymi wieściami – wampirzy survival V Rising został zakupiony już ponad 2 miliony razy.

V Rising zaskakuje popularnością

Od premiery gry minął zaledwie miesiąc, więc wynik 2 milionów sprzedanych kopii jest ogromnym sukcesem niezależnego dewelopera. Co ciekawe, początkiem czerwca nabywców było 1,5 miliona, a więc ostatnie dwa tygodnie przyniosły produkcji kolejne 500 tysięcy świeżo upieczonych amatorów ludzkiej posoki.

Twórcy zapowiedzieli spowolnienie prac nad aktualizacjami ze względu na chęć odpoczynku po intensywnym okresie towarzyszącym premierze gry. Już jesienią możemy spodziewać się jednak nowej zawartości do V Rising, a do tego czasu życzmy deweloperom udanych, zasłużonych wakacji.

My w międzyczasie zapraszamy do zapoznania się z redakcyjnym poradnikiem do V Rising – tłumaczymy w nim, jak przetrwać pierwsze noce w skórze nowo narodzonego wampira.

UWaga! Gorące informacje!